גוונדלין בראון של נשות האחות סוגרת את השמועה ה

קודי העביר משפחה ל-Flagstaff עבור רובין

שיחה כנה. נשות אחות כוכב פידון בראון טען אבא שלו, קודי בראוןהעבירו את משפחתם לפלגסטף, אריזונה, בגלל אשתו הרביעית רובין בראון.

במהלך א רֵאָיוֹן עם ג'ון ייטס ביום רביעי, 11 בינואר, אישיות TLC, 24, ציינה שהוא כבר התרחק. [the Brown family] שמאל" לאס וגאס. בזמן שדנו לאן לעבור הלאה, אמר פיידון שהבראון שקל כמה אפשרויות.

"האופציה הייתה כמה מקומות ביוטה שבהם היינו קרובים יותר למשפחה, מקום בויומינג שבו אנחנו הרבה יותר קרובים למשפחה, אבל עדיין [don’t] יש ציוויליזציה… ואמא הייתה כמו, 'לא, לא, לא. אני לא עובר לוויומינג'. ואבא אומר, 'בסדר. יש לנו כמה מקומות ביוטה", הסביר פידון.

עם זאת, בערך באותו זמן, פידון אמר שזה הזמן שבו בנו של רובין דיוויד דייטון בראון "התקבל ל-NAU [North Arizona University]."

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

"ואני לא יכול להבטיח כלום. אני לא יכול לדבר אל אבא [sic], אבל המחשבה של 'היי, פלגסטף, אריזונה, זה מקום טוב לזוז בו', לא קיימת. כאילו אין סיבה", אמר פידון והוסיף שאין להם משפחה במדינה. "ואז אבא מחליט שנעביר את כל המשפחה כי דייטון התקבל ל-NAU. ולפיכך, אמר רובין, 'טוב, אני לא יכול לתת לילד הקטן שלי ללכת'. אז היא אמרה לאבא."

למרות זכרונו בהחלטה שמאחורי מהלך הפלאגסטף, פידון התעקש ש"דייטון לא קשור לזה" ושרובין הוא זה שהחליט שכל המשפחה "תעקוב אחרי" דייטון.

"לא נעקרנו בגלל דייטון, נעקרנו בגלל אשתו האהובה על אבא", הבהיר. "אם רובין היה יודע לחתוך חבל טבור, דייטון היה חופשי".

תושב סולט לייק סיטי הסיר מספר גילויים במהלך הראיון החי שלו, מהזכיר שדייטון, בן 22, מתגורר בקרוואן ליד בית אמו, ועד לטענה ש מרי בראון הייתה אשתו האהובה על קודי, ורמזה שהיא איבדה את מקומה בתור "לא. בן זוג 1" לאחר שערוריית השפמנון, שהתרחשה שלושה חודשים בלבד לאחר שקודי התגרש ממנה כדי להינשא כחוק עם רובין.

משפחת בראון התגוררה בלאס וגאס יותר משבע שנים לפני שעברה ל-Flagstaff בשנת 2018. הם מכרו את בתיהם ברחוב ללא מוצא בשנת 2019. התכנון הראשוני היה שקודי יבנה חמישה בתים נפרדים על אדמת Coyote Pass שלהם ב- אריזונה, שאותה רכשו תמורת 820,000 דולר. הם עדיין לא פרצו דרך יותר מחמש שנים מאוחר יותר כי הם עדיין חייבים כסף על כמה חבילות.

קודי ורובין חייבים בסך הכל 6,711.77 דולר עבור ארבע מתוך שש החבילות בנכס, על פי רישומי מס רכוש שהושגו על ידי בקשר. למרות שהם כבר שילמו מחצית מהארנונה עבור שלוש מהחלקות, חלקה אחת נמצאת כיום בפיגור מכיוון שלא שולמו מסים על הקרקע בשנת 2022. חלק הקרקע הזה צובר כיום ריבית ונחשב באיחור בתשלום. השניים חייבים 2351.62 דולר עבור החבילה הזו. החל מה-12 בינואר 2023, אין היתרי בנייה פעילים ב-Coyote Pass, בקשר יכול לאשר.

קישור מקור