קודי וג'אנל

קודי 'התבייש' שג'אנל, כריסטין עזבה

מסתגלים לשגרה חדשה. נשות אחות כוכב קודי בראון "נבוך" ששניהם ג'נל בראון ו כריסטין בראון עזבו אותו, צמצמו את מספר נשותיו בחצי תוך שנה בלבד, אומר מקורב בלעדית בקשר.

"הוא לא כל כך בהלם", מסביר המקור, ורומז לסדקים הבסיסיים בין הפטריארך של משפחת בראון ושתי נשותיו לשעבר, שהן חברות קרובות. "הוא הודה שהגרסה שלהם לפוליגמיה לא הייתה מתפקדת".

ההסתכלות של המקורב על רגשותיו האמיתיים של קודי מגיעה ימים ספורים לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות שג'אנל ואיש העסקים לשעבר, 53, סיימו את נישואיהם הרוחניים לאחר 29 שנים ביחד.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקור שני באופן בלעדי בקשר ב-9 בדצמבר, והוסיף כי שגריר פלקסוס בסופו של דבר "גבר עליו".

מה שהופך את עוקץ העצמאות החדש של ג'אנל לאכזרי הרבה יותר עבור הפוליגמיסט מאריזונה הוא הפיצול שלו בנובמבר 2021 מכריסטין. האישה הראשונה שעזבה, כריסטין, בת 50, הודיעה על פרידתה מקודי באינסטגרם לאחר יותר מ-25 שנות נישואים רוחניים. עלילה בולטת בעונה 17 של נשות אחיות, קודי אפילו הודה שהפרידה שלו מכריסטין השפיעה לרעה על מערכות היחסים האחרות שלו.

"אני כל כך נאבקת עם הגירושים האלה. זה כנראה מרעיל קצת את מערכת היחסים שלי עם ג'אנל ובהחלט מרעיל את מערכת היחסים שלי עם רובין", התוודה קודי במהלך הפרק ב-27 בנובמבר. "אני חושב שזה בגלל שלא הבנתי מה אני כשאנחנו לא המשפחה הזאת. אני מחוץ למסגרת שלי ואני מחוץ למטרה שלי. אני לא במסלול רוחנית. אני בלגן."

TLC

במיוחד נעדר מהערכת המצב שלו מרי בראון, 51, שהייתה אשתו החוקית הראשונה של קודי. בעוד השניים התגרשו ב-2014 כדי שהפטריארך יוכל להינשא כחוק רובין בראון, 44, ומאמצת את ילדיה ממערכת יחסים קודמת, קודי ומרי שמרו על נישואיהם הרוחניים למרות כאב הלב והשערורייה. כלומר, אסון השפמנון של מרי דחף טריז בין בעלת הפונדק לבעלה, אך למרות ריחוקם, אמר מקור שלישי בקשר שלקודי עדיין "יש את האחיזה הבלתי רגילה הזו" על מרי.

"זה לא סוד שהיא הייתה לגיהנום וחזרה במערכת היחסים הזו", אמר המקור על נישואיה של מרי לקודי. "זה לא יפתיע אף אחד אם היא תתפרק, אבל מסיבה מוזרה היא עדיין נאמנה לו. יש להם את מערכת היחסים הכי לא מתפקדת אי פעם".

כשהוסיף שקודי רק "סובל" את מצבו עם מרי, המקורב הראשון משתף כי למרי יש את כל הסיבות "לשקול מחדש מדוע היא נשארת" עם כוכבת ה-TLC.

קישור מקור