קודי של נשות אחיות מנוכר לילדים: ציטוטים, פרטים

קודי של נשות אחיות מנוכר לילדים: ציטוטים, פרטים

הכוכבים של נשות אחות חייהם צולמו – הן הרגעים הטובים והן הרעים – במשך יותר מעשור, כשהתוכנית עלתה לראשונה ב-TLC בשנת 2010. בעוד שהעונות הקודמות של סדרת הריאליטי ארוכת השנים היו קצת פחות אינטנסיביות, העונות האחרונות של נשות אחות הראה לא רק את הסדקים בפנים משפחת בראון קרן, אבל מותם של שלושה מתוך ארבעה קודי בראוןנישואיו של, מה שמוביל ליחסים מנוכרים עם ילדיו.

בסך הכל, איש העסקים חולק 18 ילדים עם שלוש נשותיו לשעבר, כריסטין בראון, ג'נל בראון ו מרי בראוןורק אישה שנותרה, רובין בראון.

כריסטין הייתה הראשונה לעזוב את קודי, והודיעה על החלטתם לסיים את נישואיהם הרוחניים של 27 שנים באמצעות הצהרה ששותפה באינסטגרם בנובמבר 2021. ביחד הם חולקים בֵּן פאדון ובנות יסבל, אספין, גוונדליןבאמת ו מיקלטי. מתוך ששת ילדיו של קודי עם כריסטין, מיקלטי הוא אחד היחידים שמקיימים מערכת יחסים עם יליד ויומינג.

"אני יודע שהוא הלך וביקר אותה כמה פעמים. לא ממש אכפת לה או להסתבך עם הדרמה – היא לא עוסקת בדרמה", א סיפר ​​מקור בקשר על מערכת היחסים של קודי ומיקלטי באוקטובר 2022. "היא רוצה שהילדים שלה יכירו את המשפחה ולא הייתה לה בעיה עם רובין. עבור האחרים, הוא לא התאמץ. זה לא בגלל שהוא לא אוהב אותם; זה בגלל שהוא נרקיסיסט וכשהוא מתחיל להרגיש מותקף, הוא נסוג".

בדצמבר 2022, בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי שג'נל עזבה את קודי לאחר כמעט 30 שנות נישואים רוחניים. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקורב בלעדית בקשר. שגריר פלקסוס חולק גם שישה ילדים עם הפטריארך הפוליגמי: בנים לוגן, צַיָד, גייב ו חֵיל הַמַצָב ובנות מאדי ו סוואנהכולם עכשיו מבוגרים.

אחד מקווי העלילה של עונות 16 של נשות אחות התרכז סביב הריב של קודי עם גייב וגריסון על חוקי ה-COVID-19 הנוקשים שלו, מה שהוביל למערכת יחסים לא קיימת בין תושב לאס וגאס לבניו. "[We’re] לא טוב. לא מדבר," קודי אמר עליהם במהלך עונה 16 לספר הכל ששודרה בפברואר 2022. "זה כמו אחד מאותם מערכות יחסים שבהן אנחנו צריכים לעשות הרבה עבודה."

קודי התחתן עם אשתו הראשונה, מרי, ב-1990 אך נשאר נשוי לה רוחנית לאחר גירושיהם החוקיים ב-2014. מרי אישרה שהיא ואישיות TLC סיימו את מערכת היחסים שלהם בינואר 2023 לאחר חודשים של ספקולציות. "אחרי יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות את יחסי הנישואים שלנו", כתבו השניים בהצהרה משותפת שפרסמה באינסטגרם. היא והאקס שלה חולקים ילד אחד ביחד, ליאון.

רובין היא אשתו היחידה שנותרה לקודי. בני הזוג נישאו מבחינה רוחנית בשנת 2010 ולאחר מכן התחתנו באופן חוקי בשנת 2014 על מנת לאמץ את שלושת ילדיה ממערכת יחסים קודמת: בֵּן דיוויד דייטון ובנות זוֹהַר קוֹטבִי ובראנה. הֵם לשתף חמישה ילדים בסך הכלכשהם קיבלו את פני הבן סולומון באוקטובר 2011 ואת הבת אריאלה בינואר 2016.

אמנם נראה שלקודי עדיין יש קשרים עם כמה מילדיו הצעירים, אמר בעבר מקור בקשר שמערכות היחסים שלו עם רבים מילדיו הגדולים "די גרועים".

המקורב המשיך, "קודי גרם נזק ילדיו הבוגריםמערכת היחסים של איתו, למעט כמה. הם רוצים שהוא ייצא בפומבי ויודה שההתנהגות שלו הייתה גרועה. אני לא רואה שהקשר הזה באמת מתרפא לגמרי. זה עצוב כי קודי היה אבא כל כך נהדר".

המשיכו לקרוא כדי לראות מה הילדים של נשות אחות אמרו על אביהם המנוכר לאורך השנים.

קישור מקור