קודי של נשות האחות, כריסטין בראון מתווכחים על משמורת אמיתית

קודי של נשות האחות, כריסטין בראון מתווכחים על משמורת אמיתית

פיצול לא שוויוני. נשות אחות כוכב כריסטין בראון ובעל לשעבר קודי בראון הם מסוכסכים בנוגע למשמורת על הבת הצעירה באמת על רקע הפיצול הדרמטי שלהם.

"אני נגעל מהרעיון הזה שהיא עוברת דירה והיא הולכת לקחת את Truely ולעבור ליוטה", אמר קודי, בן 53, בכתב וידוי במהלך הפרק הקרוב של יום ראשון, 2 באוקטובר. "זה באמת הילד שלי," הוא הוסיף, לפני שציין כי ערך את "המחקר" שלו ויודע ש"גברים לא מנצחים בעולם הגירושים".

כריסטין, בת 50, הודיעה על תוכניותיה לעבור ליוטה בעקבות פרידתה מהפטריארך הפוליגמי בנובמבר 2021. עם זאת, נראה שקודי מוכן להילחם על משמורת משותפת על ילדם הצעיר.

"לעזאזל, יכול היה להיות לו 50/50 זמן איתנו כל הזמן שגרנו כאן!" אמרה כריסטין, והבהירה שקודי נעדר מחייהם לפני הפיצול.

"בוא נגיד שחיינו [in Flagstaff] למשך 800 ימים", ה בישול עם רק כריסטין המארח סיפר על העיר באריזונה אליה עברה המשפחה ב-2018. "הוא הלך איתנו לטייל פעם אחת. הוא שייט איתנו בקיאקים פעמיים, פעם אחת הוא אפילו לא נכנס למים. זה שלוש פעמים שהוא הלך איתנו. שלושה מתוך 800".

"מה שאני מחפשת זה מקום לעטוף אותו באמת במשפחה", הוסיפה במהלך הווידוי שלה. "אני יכול לקחת אותה למערכת תמיכה טובה יותר שבה היא מוקפת באהבה."

הטיעון של הזוג לשעבר נחשף שבועיים בלבד לאחר שכריסטין האשימה את האקס שלה שיש לו "אישה מועדפת" איתה הוא מבלה את רוב זמנו.

"אני חושבת שיש לו אישה אהובה ובגלל זה כל זה כמו שזה," היא התוודתה במהלך הפרק של 11 בספטמבר, בהתייחסה לאשתו הרביעית של קודי, רובין בראון. "וכנראה, אני לא מתייחס אליה מספיק טוב."

הזלזול של כריסטין כלפי בעלה לשעבר אושר עוד יותר כאשר הוא הראה לכאורה יחס מועדף כלפי ילדיו עם רובין, 43, על פני בתה יסבל.

"אני קצת רוצה שכל אחד יעשה את הבחירה שלו [about returning to the classroom]אבל אני באמת מרגיש מביך", אמר קודי במהלך הפרק של יום ראשון, 25 בספטמבר, והוסיף כי ביקש מילדי רובין סולומון ובראנה להמשיך בלמידה מרחוק.

"אז הוא מבקש מבראנה לא לחזור לבית הספר באופן אישי כי הוא רוצה להיות בסביבה, אבל הוא אומר שיסבל יכולה לחזור," אמרה כריסטין, מתוסכלת בולט. "אלוהים, יסבל תשמח שיחת טלפון מאביה שיגיד, 'אתה יכול בבקשה לא לחזור לבית הספר באופן אישי כדי שאוכל לבוא לראות אותך?'"

קישור מקור