קודי של נשות האחות, מרי בראון שוברים שתיקה לאחר הפיצול

קודי של נשות האחות, מרי בראון שוברים שתיקה לאחר הפיצול

מדבר. נשות אחות כוכבים קודי בראון ו מרי בראון שברו את שתיקתם לאחר התפצלותם בהצהרה משותפת.

"לאור הודעה לעיתונות שלא אושרה לאחרונה, אנו מרגישים נאלצים לחלוק את האמת שלנו, בדרכנו ובתזמון שלנו", ההצהרה, שגם קודי, 53 וגם מרי, 51, שיתפו באמצעות אינסטגרם ביום שלישי, 10 בינואר, החל. "אחרי יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות את יחסי הנישואין שלנו".

בני הזוג לשעבר אמרו שהם "מחויבים לחסד ולכבוד זה כלפי זה וכלפי כל בני משפחתנו".

"אנחנו גם מחויבים להמשך הריפוי של כל מערכת יחסים בתוך המשפחה כדי שנוכל להתקדם עם סליחה, חסד ואהבה", הם סיכמו.

בעוד קודי שיתף את הפוסט שלו ללא כיתוב, מרי הסבירה בפוסט שלה שהפיצול שלהם דווח לפני שהם למעשה עזבו אותו. בעוד קליפים מה נשות אחיות: אחת על אחת מיוחד השתמע שהם נפרדו, אמו של אחד הסבירה שהם עדיין היו ביחד כשהם הקליטו את הראיונות.

"יש עוד כל כך הרבה מה לספר על הסיפור הזה, ואני מבטיח לך שהאמת שלי תסופר. אבל לעת עתה, דע שיש שלווה בלב שלי, ואני לא מחזיק באיבה כלפי קודי", כתב כוכב ה-TLC. "אני לא, ומתפלל שלעולם לא אהיה, במקום שבו אהנה להשמיע, או לראות אותך משמיע, הערות גסות ומשפילות עליו".

מרי ביקשה מהמעריצים שלה "להתחשב בעובדה שאנחנו אנשים אמיתיים, עם חיים אמיתיים ורגשות אמיתיים" בתוך הפיצול ביניהם. "אנא נסה להימנע מלברך אותי עם פירוק הנישואים שלי," היא המשיכה. "אני מעריך את מערכת היחסים שהייתה לי ומצפה להיכנס לשנת 2023 ולעתיד שלי בחן, בטוב לב ובעוצמה".

קודי ומרי קשרו את הקשר ב-1990. למרות התגרשות ב-2014 כדי שהפטריארך בראון יוכל להינשא באופן חוקי לאשתו הרביעית, רובין בראוןהזוג נשאר בנישואים רוחניים.

במהלך ה-18 בדצמבר 2022, הפרק של ה- נשות אחיות: אחת על אחת ככל הנראה, מרי אישר לכאורה שהם נפרדו תוך כדי דיון על הפרידה של קודי כריסטין בראון. "זה פשוט לא נשמע לי הגיוני שהוא יהיה כל כך מתוסכל מכריסטין ויגיד, 'היא בדיוק קיבלה את ההחלטה הזו'", אמרה אז. "לא התייעצנו, לא דיברנו, היא רק קיבלה את ההחלטה, ואז הוא אומר, 'לא, אני לא מחשיב את עצמי נשוי למרי'. כאילו, הוא רק קיבל את ההחלטה. אף פעם לא שמעתי אותו אומר לי את זה".

עוד לבוא…קישור מקור