קודי של נשות האחות על נישואי ג'אנל: "שגוי ביסודו"

צרות בגן עדן. נשות אחות כוכב קודי בראון ו ג'נל בראון ניהלו שיחה קשה על מה לא בסדר בנישואים שלהם.

"אני לא מישהי שזורקת את המגבת על נישואים", הודתה ג'אנל, בת 53, בקטע טיזר לפרק של יום ראשון, 4 בדצמבר, ששותף על ידי Us Weekly. "אבל זה נראה כמעט כאילו יש את המפרץ הזה [between us] עַכשָׁיו. במיוחד איפה שהוא אומר, 'אני רוצה את זה'. ואני כמו 'אני לא יכול לתת לך את זה'".

גם קודי, 53, וגם ג'אנל היו פתוחים לגבי הבעיות במערכת היחסים שלהם, במיוחד לאור כריסטין בראוןהחלטתו של לעזוב את הפטריארך בראון ב-2021.

"אני לא חושב שאתה ואני יודעים איך להיות אמיתיים זה עם זה," אמר קודי לאשתו השלישית בזמן שדיבר על תוכניות החופשה שלהם. "גם אתה חייב לדעת את זה. יש כאן משהו לא בסדר מיסודו. האם זה רק המצב האנושי?"

עם זאת, ג'נל ציינה כי "היו להם נישואים פונקציונליים במשך זמן רב". היא הוסיפה, "את החברה הכי טובה שלי. אתה האדם שאני רוצה לספר לו הכל."

יליד יוטה ציין אז שמעבר הילדים שלהם לא עזר למערכת היחסים שלהם. בני הזוג חולקים ילדים לוגן28, מדיסון27, צַיָד25, חֵיל הַמַצָב24, גבריאל21, ו סוואנה17.

"זה כמעט כאילו אנחנו על סף הקן הריק הזה וזה מרגיש שאנחנו צריכים לעשות איפוס", אמרה. קודי לא נמכר על הרעיון והשיב, "אני לא יודע."

למרות הבעיות שלהם, קודי הודה שהוא לא רוצה לסיים את מערכת היחסים שלו עם ג'אנל. "זה לא מספיק בטוח בשבילי להגיד, כאן, 'היי, מותק, אני שבור לב בגלל הגירושים האלה, ואני צריך שתעזור לי להחלים, בבקשה'", הוא אמר, בהתייחס לפריצתו מכריסטין.

ג'אנל גם חשפה שהיא לא מוכנה לוותר על נישואיהם, והצהירה שיש לה "כל כך הרבה חיבה" לבעלה. עם זאת, היא הודתה שהיא לא יודעת אם התחושה היא בדיוק "אהבה".

"אני פשוט מרגישה שאני צריכה לעשות כל מה שאני יכולה כדי שזה יעבוד", אמרה אם לשישה בכתב וידוי. "אני אפילו לא בטוח שאפשר לחזור מהמקום שבו אנחנו נמצאים."

במהלך הפרק ב-20 בנובמבר של TLC בהצגה, קודי נתן תובנה כיצד הפריד שלו מכריסטין – שיש לה קשר הדוק עם ג'אנל – השפיע לרעה על מערכת היחסים שלו עם ג'אנל.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

"אני מתחנן לג'נל לקשר קרוב יותר," אמר האב ל-18, וציין כי חשוב לו שארבע נשותיו "יהיו מערכות יחסים קרובות".

“אני במקום מאוד פגיע ואם אני חוצה קו, האם היא תחצה עוד קו? וסוג זה של ציניות נובעת, אני חושב, מהתנתקות של 20 שנה בנישואי רבים ומעזיבה של כריסטין", אמר בכתב וידוי. "אני לא חושב שג'אנל או אני כנים או מציאותיים במערכת היחסים הזו כשאנחנו מתקשרים אחד עם השני על הדברים האלה."

קודי המשיך והודה שהוא הרגיש שג'נל "דוחה" אותו ו"בוחר לקבל [relationship] עם כריסטין" במקום זאת.

קישור מקור