קולין גוסלין לא דיבר עם אחיו כמעט 6 שנים

שומר על מרחק. קולין גוסלין גילה שהוא לא דיבר עם אחיו כבר שנים.

לשעבר TLC אישיות, בן 18, פתח את הקשר שלו עם אחיותיו התאומות הגדולות – מאדי ו קארה22 – והשאר ג'ון גוסלין ו קייט גוסליןהמששים של – לאה, אלכסיס, ג'ואל ו אדן – תוך כדי דיבור אל בידור הערב ביום שני, 28 בנובמבר. עם זאת, הוא עדיין שומר על קשר עם אחותו חנהשג'ון, 45, קיבל את המשמורת עליו בעקבות פרידתו מקייט, 47, ב-2009.

"לא דיברתי עם האחים שלי כנראה כבר חמש או שש שנים", אמר קולין. "זה קשה."

למרות שלא היה בקשר במשך חצי עשור, קולין אמר שהוא מקווה לקיים מערכת יחסים עם אחיו ואחיותיו יום אחד.

"אשמח שניפגש יום אחד, נאכל ארוחת ערב ביחד, נדבר, פשוט ננהל מערכת יחסים ונתעדכן בדברים שאיבדנו, הזמן שאיבדנו", אמר לאאוטלט.

עם זאת, קולין אמר שהוא לא יעשה את הצעד הראשון לפיוס. "לא פניתי אליהם, הם לא הגיעו אלי", הודה. "אני רוצה לכבד את המרחב והזמן שלהם ולכבד את מה שהם מרגישים לגבי הכל, אז אני פשוט מחכה ליום שהם יפנו. אני לא רוצה להושיט יד. אני לא רוצה לפלוש למרחב שלהם. אני מעדיף פשוט לתת להם לעשות את זה בתנאים שלהם".

ה ג'ון וקייט פלוס 8 אלום המשיך וציין שעדיין יש לו אהבה עם אחיו המנוכרים. "אני אוהב את האחים שלי. הייתי מוכן לשים את ההורים שלי בצד, ויש לי. בעיניי זה אני והאחים שלי. אני אוהב אותם עד מוות", הוא שיתף מבעד לדמעות. "אני אוהב אותם מאוד. איך שאני רואה את זה, בלי הורים מעורבים, זה רק אני והם. אני מאוד מקווה שיום אחד כשיהיו לי ילדים שהילדים שלי יכירו את הדודים והדודים שלהם".

לאחר ששיתפתי שהילדים של ג'ון וקייט היו "כל כך קרובים", המשיך קולין, "הייתי רוצה לראות את כולם… אני מקווה שהם מסתדרים. אני מקווה שהם חיים את החיים שהם רוצים ושהם מאושרים".

מאוחר יותר דן קולין ביחסיו הקרובים עם האנה. "הייתי עושה הכל בשביל אחותי. אנחנו לא מתקשרים [each other] הרבה בגלל ש… יש לה דברים טובים יותר לעשות מאשר להתקשר אליי, אבל בכל פעם שהיא מושיטה יד, זה עושה לי את היום. אני אוהב אותה עד מוות", אמר קולין. "חנה, היא חלק גדול מהתמיכה הרגשית שלי. היא עזרה לי מאוד ועדיין עושה את זה עד היום. [She] עדיין עושה לי כל כך הרבה."

עוד במהלך הראיון, כוכבת הריאליטי לשעבר פתח על התנכרות מקייט ושיתף את תקוותיו להתפייס יום אחד עם אמו.

Tlc-Tv/Kobal/Shutterstock

הוא הודה שיש לו עבר מסובך עם אני רק רוצה שתדע מחבר, למרות שהוא אמר שהוא פתוח לרעיון של חיבור מחדש. "זה יהיה אידיאלי", הוא ציין.

קייט איבדה את המשמורת על קולין לג'ון בדצמבר 2018 לאחר שלא התייצבה לדיון בבית המשפט בעניין. לפני הישיבה היא ביקשה לדחות את מועד בית המשפט. עם זאת, זה נדחה.

קישור מקור