קולין גוסלין מגלה אם יתפייס עם קייט

במבט לאחור. קולין גוסלין פתח את הקשר שלו עם אמו המנוכרת, קייט גוסליןוגילה אם הוא חושב שהם אי פעם יתפייסו.

בעקבות קייט ו ג'ון גוסליןהגירושים של 2009, אם לשמונה, 47, חשפה כי קולין, 18, התקבל למוסד כדי לטפל בבעיות ההתנהגות שלו. הנער – שהוא אחד משישיותיהם של בני הזוג לשעבר – עבר לגור עם ג'ון, בן 45, בשנת 2018 והוא קיבל משמורת מלאה.

"אחרי שהייתי שם, לא הייתה לי מערכת יחסים איתה," סיפר קולין בידור הערב בראיון שפורסם ביום שני, 28 בנובמבר. "גם לפני כן [being] שם, אני לא חושב שהיה לנו הרבה מערכת יחסים, ואני חושב שזה רק המשיך להרוס את זה עוד יותר".

בעוד שלקולין יש עבר מסובך עם ה אני רק רוצה שתדע מחבר, הוא הודה שהוא פתוח לרעיון של פיוס. "זה יהיה אידיאלי", אמר.

קולין גם ציין כי הגידול בתוכנית ריאליטי בטלוויזיה הוביל למערכת היחסים המתוחה שלו עם קייט. "אני רוצה להאמין שזה היה בגלל הטלוויזיה ומה שהיות בציבור עושה למשפחה. אני חושב שזה קרע אותנו", הסביר קולין. "זה נתן לנו פחות זמן להיות ממש ביחד כמשפחה, [and] יותר זמן להיות בציבור."

לשעבר ג'ון וקייט פלוס 8 הכוכב חשב על דיון המשמורת שלו בדצמבר 2018, שבו ג'ון זכה למשמורת בלעדית לאחר שקייט לא הגיעה לבית המשפט. לפני הישיבה נדחתה בקשתה לדחיית מועד בית המשפט.

"זה לא ממש הפריע לי," הוא אמר על היעדרותה של קייט. "זה כמו שאמרתי, זה בתנאים שלה ואם היא לא רוצה להופיע, היא לא חייבת להופיע."

בעודו מסתכל אחורה על מערכת היחסים שלו עם קייט כשהתבגר, קולין אמר שזה "היה יותר גרוע ממה שהייתם אומרים שילד מתבגר ממוצע עובר עם הוריו".

"הגעתי למסקנה שלכל אחד יש את האג'נדה שלו, אתה יודע?" הוא המשיך וציין שלמד לקחים ממערכת היחסים המתוחה ביניהם. "לאמא שלי הייתה אג'נדה משלה, ואני לא יודע בדיוק מה זה היה. אבל הוכנסתי למקום קשה והאג'נדה שלי הייתה לצאת על המקום הקשה הזה".

לשעבר TLC האישיות הוסיפה שהוא מייחל להסתדר טוב יותר עם קייט בעבר. "זה מצער שלא הייתה לנו מערכת יחסים", אמר קולין. "אני חושב שכל בן רוצה לנהל מערכת יחסים עם אמא שלו. אבל אני מסתדר טוב מאוד".

Tlc-Tv/Kobal/Shutterstock

באוגוסט 2022, בקשר חשף זאת באופן בלעדי ג'ון וקייט לא מדברים בעקבות הגירושים המגעילים שלהם. "הם מתקשרים דרך עורכי הדין שלהם, וזה היה ככה במשך שנים", שיתף אז מקורב. "הפעם היחידה שהם מתראים זה בבית המשפט."

בנוסף לקולין, לג'ון יש גם משמורת על בתם של בני הזוג לשעבר חנה גוסלין. בינתיים, תאומים מאדי ו קארה22, ושאר השישים – לאה, אלכסיס, ג'ואל ו אדן – גרה עם קייט עד שמלאו להם 18 במאי.

קישור מקור