קוקו אוסטין מגן על הבת שאנל טוורקינג בסרטון

מוחא כפיים בחזרה. קוקו אוסטין הגנה על החלטתה לתת לבתה, שאנל, להפעיל סרטון חדש.

אמא של אחד, 43, לקחה אינסטגרם ביום שני, 26 בדצמבר, לשתף סרטון של שאנל, בת 7, מתנדנדת בפיג'מת חג המולד ל צעיר MC"Bust a Move" של קוקו ובני משפחתה עמדו בקרבת מקום והריעו כשהם לבשו הרכבים חגיגיים תואמים.

"צריך לאהוב זמן משפחתי!" קוקו, שחולקת את בתה עם בעלה אייס טי, כיתוב הקליפ. "המבוגרים במשפחה שלנו עשו TikTok ושאנל רצה באמצע כדי לבטל מהלך כדי להצחיק אותנו."

לפני שהסרטון הצליח לקבל תגובה נגדית, קוקו דאגה שהעוקבים שלה ידעו שהריקוד היה בכיף. "היא אוהבת להתבדח", היא הוסיפה בכיתוב.

לאחר מכן קוקו שיתפה את ההאשטאגים #טינבובבורגרים, #בובסבורגרים, #tinabelcher ו #צעדי ריקודמסביר שהמהלכים של שאנל היו בהשראת התוכנית של פוקס.

זמן קצר לאחר שקוקו פרסמה את הסרטון, משתמשי מדיה חברתית מיהרו למדור התגובות כדי להטיח את הקטע קרח אוהב קוקו כוכבת על כך שאפשרה לבתה להתעסק. "אני לא מוצא שזה בסדר, במיוחד במדיה החברתית", כתב אדם אחד. אחר הוסיף, "לא נראה טוב בכלל."

עם זאת, אחרים תמכו בהחלטת ההורות של קוקו. "היא פשוט נהנית, כולכם לקחתם פסק זמן כל היום כדי להגיד 'זה לא בסדר'. הורה כולכם ילדים לא עמים אחרים", הגיב אחד המעריצים. אדם נוסף כתב, "רק ילד נהנה בבקשה תפסיק לעשות את זה יותר גדול מילד נהנה."

קוקו לא זרה להתמודדות עם אמא-מביישות, אם כי היא אף פעם לא נרתעת מלהגן על החלטותיה.

"הם כאילו, עליי," אמרה קוקו עמוד שישי על השונאים שלה באוקטובר. "אבל העניין הוא שכולם צבועים, אני מרגיש כי הם עושים דברים מוזרים מסוימים בבית שלהם."

באדיבות קוקו אוסטין/אינסטגרם

כוכבת הריאליטי לשעבר הודתה אז שהיא לא מבינה למה הבחירות שלה בהורות זוכות לכל כך הרבה תגובה. "אני לא חושב שלרחץ את הבת שלי בכיור זה מוזר. אם יש לי כיור ענק, למה לא? זה פשוט יותר קל לי", אמרה קוקו, בהתייחסה לביקורת שעמדה בפניה לאחר שתיעדה כיצד עשתה לשאנל אמבטיה באינסטגרם בספטמבר.

"אני פשוט לא מבין. למה לרדוף אחרי משהו כל כך טיפשי?" היא המשיכה. "כמו, קדימה אנשים, הדבר הבא שאתה הולך להגיד, 'אה, אתה מנשק אותה לא נכון', אתה יודע?"קישור מקור