קורטני קרדשיאן וטרוויס בארקר לקחו "הפסקה גדולה מהפריה חוץ גופית"

נהיה גלוי לב. קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקר הסבירו מדוע הם "לקחו הפסקה גדולה" מה-IVF כשהם ממשיכים במסעם להביא ילדים משותפים.

"עכשיו, כשאנחנו מרגישים בריאים באמת, אנחנו הולכים לנסות באופן טבעי ולקחת הפסקה גדולה מה-IVF", הסביר קורטני, 43, במהלך הפרק של יום חמישי, 2 ביוני, של הקרדשיאנס.

מייסד Poosh.com וחבר Blink-182, 46, קיבל את ההחלטה לאחר שהמעריצים צפו בזוג נאבק בהפריה חוץ גופית. הם השתתפו בניקוי אינטנסיבי של Panchakarma, שגרם להם לחתוך קפאין, אלכוהול וסוכר מהתזונה שלהם. השניים גם ויתרו על סקס ועל אימון, בזמן שהם נדרשו לבלות מספר שעות ביום בספא במשך שבוע.

בנוסף, קורטני וטרוויס עבדו עם מומחה איורוודי במהלך הפרק ב-26 במאי. לטענת אם לשלושה, תפקידו של המומחה היה לעזור להם ב"חיבור מחדש ל [their] בריאות." במהלך הפגישה, המומחה חשף כי לא הייתה "שום בעיה עם הזרע של טראוויס" ושאל את בני הזוג אם הרופאים שלהם אמרו את אותו הדבר.

ohn Angelillo/UPI/Shutterstock

"הם אמרו שזה כיתה א'," התבדח טרוויס. לאחר מכן נשאל קורטני לגבי רמות בלוטת התריס שלה. "אני לא זוכר מה הוא אמר, אם זה היה נמוך או גבוה. … [The doctor] אמר לי שהדבר שיעזור זה לשתות את שלו [semen]כמו, ארבע פעמים בשבוע," ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אמר אלום.

לאורך העונה הראשונה של תוכנית הריאליטי Hulu, קורטני וטרוויס נתנו לצופים מבט מבפנים על מסע ההפריה החוץ-גופית שלהם. לפני הקרנת הבכורה של התוכנית, א סיפר ​​מקור סגנון חיים שהם "הסתכלו על IVF" להיכנס להריון.

"ממש כשהם הפכו רציניים, קורט וטרוויס החליטו להתאמץ להיכנס להריון. זה לא היה מובן מאליו עבור שניהם כי הם שמו את ליבם על משפחה גדולה והסכימו שאין טעם לעכב או לחכות להינשא קודם", הוסיף מקורב. "קורט ניסתה להגיע לשם בדרך הטבעית, אבל היא גם בוחנת הפריה חוץ גופית, אבל החברים והמשפחה הקרובים שלהם כולם מודעים לכך שזה בעבודה ושזה רק עניין של זמן עד שהיא תיכנס להריון."

הפרק האחרון שודר שבועות ספורים לאחר שקורטני וטרוויס ערכו טקס חתונה רומנטי באיטליה ב-23 במאי. הזוג הטרי בעבר קשרו את הקשר באופן חוקי ב-15 במאי, בבית המשפט בסנטה ברברה, קליפורניה.

קישור מקור