קורטני קרדשיאן, טראוויס בארקר טוס מסחרי בין דרמה

קורטני קרדשיאן, טראוויס בארקר טוס מסחרי בין דרמה

אוהבים ידידותיים לסביבה. קורטני קרדשיאן ובעל טרוויס בארקר נצפו בטיסות מסחריות עם הבת פנלופה דיסיק ואחיינית נורת' ווסט לאחר שאחיותיה הואשמו כ"פושעי אקלים" בשל השימוש שלהן במטוס הפרטי.

ה קרדשיאנס הכוכב, 43, והמתופף Blink-182, 46, טסו השבוע מנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס לספוקיין, וושינגטון, בחברת אלסקה איירליינס השבוע, לפי תמונות שהושגו על ידי TMZ. נראה שמייסדת פוש ניסתה לטוס מתחת לרדאר כשהיא נראתה עם משקפי שמש כשהיא עלתה למטוס המלא בנוסעים.

הזוג הטרי, יחד עם בתו של קורטני, פנלופה – אותה היא חולקת עם האקסית סקוט דיסיק – ו קים קרדשיאןנראה שהבת של נורת' נסעה מספוקיין לביתם ב-Coeur d'Alene, איידהו, לקצת כיף בשמש.

"יום ראשון יום כיף!" אם לשלושה ילדים כתבה דרך ה-Instagram Story שלה על סרטון של עצמה כשהיא עולה למטוס ביום ראשון, 7 באוגוסט.

המפלט שלהם מגיע ימים ספורים לאחר אחיותיו של קורטני קים, 41, ו קיילי ג'נר הוטחו על ידי פעילי איכות הסביבה בשל השימוש המופרז שלהם במטוסים הפרטיים שלהם והנזק לסביבה שבה הם גורמים.

במחקר שנערך על ידי חברת שיווק לקיימות Yardמייסדת SKIMS דורגה במקום ה-7 ברשימת 10 העבריינים המובילים כשהמטוס שלה פולט 4268.5 טון עצום של פליטת פחמן על פני 57 טיסות עד כה השנה.

הטיסות הקצרות ביותר של קים כוללות טיסה של 38 דקות לפאלם ספרינג, קליפורניה, וטיסה של 23 דקות מסן דייגו, קליפורניה, לקמרילו, קליפורניה, אם כי אף אחת מהן לא ניצחה את המסע בן 17 הדקות של מייסד קיילי סקין.

למרות שאייר קיילי של קיילי לא נכנסה לרשימה, משתמשי טוויטר עדיין מיהרו לקפוץ על איל האיפור, 24, על כך שהתהדרה במטוס הפרטי שלה.

"אתה רוצה לקחת את שלי או את שלך?" ה מתעדכן עם הקרדשיאנים alum כיתוב 15 ביולי פוסט באינסטגרם של עצמה ושל החבר טרוויס סקוט מול שני המטוסים הפרטיים שלהם.

באותו חודש, חשבון הטוויטר @CelebJets חשף כי קיילי וטרוויס, 31, לקחו את המטוס שלה מקמרילו, קליפורניה, לנמל התעופה ואן נויס בלוס אנג'לס, טיסה של 17 דקות, ועוררו זעם עצום.

"קיילי ג'נר טסה פרטית ל-17 דקות ואתה באמת מודאג לגבי קשית הפלסטיק שלי?" משתמש אחד בטוויטר כתב, לאחר שהטיול הפך ויראלי. אחר הוסיף: "אלה חלק מהטיסות שקיילי ג'נר לקחה החודש. טיסה 1: 3 דקות. טיסה 2: 17 דקות. טיסה 3: 28 דקות. אם אתה עושה כל מה שאתה יכול למען כדור הארץ ומרגיש 'מעט' זועם מזה, אתה לא לבד".

חלק מהאנשים התייחסו לאיל האיפור כ"פושע אקלים" באינטרנט. משתמש שלישי בטוויטר כתב, "80% מהאנשים מעולם לא עלו על מטוס וקיילי ג'נר נמצאת כאן בטיסות רגילות של 10 דקות, 5 טיסות בשבוע האחרון מתחת ל-30 דקות, אחת הייתה באורך 3 דקות. טביעת הרגל הפחמנית שלה עבור טיסה אחת של 10 דקות היא יותר ממה שחלק מהאנשים עושים בשנה".קישור מקור