קורטני קרדשיאן, טראוויס בארקר פירוט סקס NSFW Cleanse Amid IVF

הם ממש לא מתאפקים! קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקר שיתפו פרטים אינטימיים על מסע ההפריה החוץ-גופית המתמשך שלהם, כולל ניקוי שבו הם נמנעו ממין במשך שבעה ימים.

במהלך הפרק של יום חמישי, 26 במאי, של Hulu's הקרדשיאנס, הצמד הסביר לצופים כי שליפת הביצים האחרונה שלהם "לא מוצלחת". אז, הם החליטו לנסות ניקוי פנצ'קרמה כדרך, כפי שאמר קורטני, בן 43, "להוציא את כל הרעלים שנמצאים עמוק בתוך הרקמה שלנו מהגוף שלנו כדי לקבל ביצים באיכות טובה יותר."

על מנת להשלים את הניקוי בהצלחה, מייסד ומתופף פוש, 46, לא יכול לשתות קפאין, לקיים יחסי מין או להתאמן. בני הזוג עבדו גם עם מומחה איורוודי שתיאור התפקיד שלו, כפי שאמר לו קורטני, היה לעזור להם "להתחבר מחדש ל [their] בריאות." בזמן שנפגשה עם המומחה שלהם, היא חשפה כי אין "שום בעיה עם הזרע של טראוויס" ושאלה את בני הזוג אם הרופאים שלהם אמרו את אותו הדבר.

תמונה באדיבות Hulu

"הם אמרו שזה כיתה א'," התבדח טרוויס. כשעבר על התרשים שלהם נשאל קורטני על רמות בלוטת התריס שלה ואמר, "אני לא זוכר מה הוא אמר, אם זה היה נמוך או גבוה. … [The doctor] אמר לי שהדבר שיעזור זה לשתות את שלו [semen]כמו, ארבע פעמים בשבוע."

במקום אחר בפרק, בני הזוג הלכו לספא של המומחה האיורוודי ל"ארבע שעות ביום של טיפולים". טיפול אחד כלל קיטור יוני עבור קורטני, ש"יכין את הרחם ללדת את התינוק".

בתוך הניקוי שלהם, קורטני וטרוויס סיפרו למשפחת קרדשיאן-ג'נר על מה שהם עושים. המוזיקאי Blink-182 הסביר למשפחה שהם "לא יכולים בכלל לאורגזמה". קורטני הוסיף, "היינו כמו, 'מה לגבי מין אוראלי? מה עם הידיים? מה עם רגליים? מה עם… משהו?'" לאיזה קריס ג'נר תהה, "רגליים? … תחזיק מעמד."

לאורך כל הראשון קרדשיאנס בעונה, קורטני וטרוויס נתנו לצופים מבט מבפנים על מסע ההפריה החוץ גופית שלהם. לקראת הצגת הבכורה של התוכנית, א סיפר ​​מקור סגנון חיים שהם "הסתכלו על IVF" להיכנס להריון.

"ממש כשהם הפכו רציניים, קורט וטרוויס החליטו להתאמץ להיכנס להריון. זה לא היה מובן מאליו עבור שניהם כי הם שמו את ליבם על משפחה גדולה והסכימו שאין טעם לעכב או לחכות להינשא קודם", הוסיף מקורב. "קורט ניסתה להגיע לשם בדרך הטבעית, אבל היא גם בוחנת הפריה חוץ גופית, אבל החברים והמשפחה הקרובים שלהם כולם מודעים לכך שזה בעבודה ושזה רק עניין של זמן עד שהיא תיכנס להריון."

פרקים חדשים של הקרדשיאנס בכורה דרך Hulu בימי חמישי.

קישור מקור