קורטני קרדשיאן, טראוויס בארקר תנוחות לתמונות NSFW

מקרוב ובאופן אישי! טרוויס בארקר שיתף כמה תמונות מהבילות שלו ושל הארוס קורטני קרדשיאן לעסוק ברגע של NSFW.

"אנחנו האפטר פארטי", כתב המתופף של Blink-182, בן 46, את שלו אינסטגרם פוסט קרוסלה ביום שישי, 6 במאי. בתמונות, ה קרדשיאנס כוכב, 43, לבש הלבשה תחתונה סקסית שחורה ונעלי עקב תואמות, בעוד טרוויס לבש גופייה לבנה ומכנסי פרנזים שחורים.

בירייה הראשונה, טרוויס רכן כלפי מטה לעבר רגלו השמאלית של קורטני בזמן שהיא החזיקה את שערה לאחור ביד אחת. הצילום השני כלל את המוזיקאי "כל הדברים הקטנים" שלחץ את פניו לתוך ירכו השמאלית של מייסד פוש. וההצמדה השלישית הראתה את טרוויס מחזיק את רגלו של קורטני בידו.

שעות לפני שטרוויס שיתף את התמונות המרעישות, קורטני העלתה סרטון דרך הסטוריז שלה באינסטגרם שחושפת טבעת יהלום נוצצת המציינת את שמו הפרטי של ארוסה. נראה שהיא ענדה את התכשיטים על אצבע הזרת שלה בקליפ.

ארבעה ימים לפני כן, הזוג ערך את הופעת הבכורה שלהם ב-Met Gala באירוע שבסיסו בעיר ניו יורק ב-2022 ביום שני, 2 במאי. והם, כמובן, חלקו קצת לשון בחתימת החתימה שלהם, מוכנה לצילום על השטיח האדום.

Shutterstock

קורטני וטרוויס ידועים בזכות רגעי ה-PDA שלהם. השניים החלו לצאת בסוף 2020 לאחר שנים של היותם חברים ושכנים. לאחר שהפכו לרשמיים באינסטגרם עם הרומן שלהם בפברואר 2021, ציפורי האהבה יצאו למספר טיולים יחד, חלקם היו גם עם ילדיהם. האישיות של Hulu חולקת את הילדים מייסון, ריין ופנלופה דיסיק עם לשעבר סקוט דיסיקואילו כוכב הרוק חולק את אלבמה ולנדון בארקר, בנוסף לבת חורגת אטיאנה דה לה הויהעם אשתו לשעבר שנה מוקלר.

לאחר מספר חודשים של הרפתקאות עמוסות ב-PDA, טראוויס הפנה את השאלה לקורטני באוקטובר 2021 במונטסיטו, קליפורניה. ההצעה הרומנטית הופיעה גם בפרק 4 של Hulu's הקרדשיאנסששודר ביום חמישי, 5 במאי.

למרות שמקור סיפר באופן בלעדי סגנון חיים ב-5 בינואר, הזוג רוצה שהילדים שלהם יהיו "מעורבים" בחתונה הקרובה, הפרק האחרון חשף כיצד הילדים של קורטני הגיבו לאירוסיה של אמם. המעריצים גם למדו ששלושת הצעירים לא היו חלק מההפתעה של שבט קרדשיאן-ג'נר בעקבות הצעתו של טראוויס.

פעם ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום סיפרה לבת פנלופה, בת 9, את החדשות ב-FaceTime, הצעירה התחילה לבכות וניתקה את אמה. לאחר מכן, Reign, 7, אמר לקורטני שהחדשות "לא מרגשות".

"פנלופה לקחה את זה קשה", הסביר קורטני במהלך הפרק. "אני חושב שזה שינוי גדול עבורה. למרות שהיא אוהבת את טרוויס, היא לא יודעת מה זה אומר".

אמא לשלושה גם ציינה שהיא מייחלת שילדיה "ייכללו בהחלטה וחלק מההפתעה", בהתייחסה ל-momager קריס ג'נר והתוכנית של המשפחה.

כוכבת הריאליטי סיימה את הוידוי שלה בהודאה, "אני יודעת שאמא שלי קיבלה את ההחלטה הזו, וכנראה שזה לא היה הכי טוב שלה".קישור מקור