קורטני קרדשיאן, טרוויס בארקר איטליה חתונה: תמונות

"הם כן," x3! קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקר התחתנו בפעם השלישית, הפעם במהלך טקס חתונה גדול באיטליה מוקף בחברים ובבני משפחה המפורסמים שלהם.

הטקס נערך בקסטלו בראון בפורטופינו, איטליה, ביום ראשון, 22 במאי. משפחת הכלה, כולל אחיות קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן, קיילי ג'נר ו קנדל ג'נרכמו גם אמא שלה, קריס ג'נר ושלושה ילדים, מייסון, פנלופה וריין – אותם היא חולקת עם האקס סקוט דיסיק – כולם היו נוכחים באירוע היפה. ילדיו של החתן – לנדון ואלבמה בארקר, כמו גם הבת החורגת אטיאנה דה לה הויה, שאותה חלק עם אשתו לשעבר שנה מוקלר – נצפו גם.

באדיבות אלבמה בארקר/אינסטגרם

לטקס החתונה השלישי שלה עם המתופף, המייסדת פוש לבשה שמלה בסגנון מחוך לבן עם צעיף באורך קתדרלה ועליה רקומה מריה הבתולה, בעוד טרוויס לבש טוקסידו שחור קלאסי. גם בגדי החתונה של החתן והכלה עוצבו על ידי דולצ'ה וגבאנה.

הזוג הטרי בעבר כחוק קשר את ה-knoלא ב-15 במאי, בסנטה ברברה, קליפורניה.

"עד שהמוות יפריד בינינו," הקרדשיאנס כתבה כוכבת ושיתפה תמונות מטקס החתונה החוקי הראשוני שלהם באמצעות אינסטגרם.

התמונות בשחור-לבן כוללות תמונות של בני הזוג עומדים יחד בלבוש חתונה מחוץ לבית המשפט בסנטה ברברה, כמו גם מביטים באהבה זה בעיני זה בזמן שהם יושבים במכונית וינטג'. לאירוע הגדול לבשה קורטני שמלת מיני לבנה של דולצ'ה וגבאנה עם לב מעוטר אדום. טרוויס, מצדו, נראה מצוחצח בטוקסידו שחור לגמרי. השניים נסעו ב-Cadillac DeVille Convertible של Travis '65, שהציגה פוסטר בכתב יד של "Just Married" ופחיות המחוברות לחלק האחורי. בני המשפחה היחידים שנכחו בטקס הנישואין בבית המשפט היו אביו של טראוויס, רנדי בארקרוסבתא של קורטני, מרי ג'ו "MJ" קמפבל.

לפני הטקסים שלהם בים התיכון ובקליפורניה, השניים נטלו בעבר א חתונה מזויפת טקס בלאס וגאס שבו הנישואים שלהם לא היו חוקיים למעשה מכיוון שלא היה רישיון נישואין.

"פעם בארץ רחוקה רחוקה (לאס וגאס) ב-2 לפנות בוקר, אחרי לילה אפי וקצת טקילה, מלכה והמלך החתיך שלה יצאו לקפלה הפתוחה היחידה עם אלביס והתחתנו (בלי בלי רישיון)", כתב קורטני באינסטגרם לאחר חתונתם המאוחרת באפריל, ושיתף מספר תמונות מהערב הספונטני שלהם. "תרגול עושה מושלם," היא הוסיפה.

טראוויס הציע נישואים לקורטני בחוף במונטסיטו, קליפורניה, באוקטובר 2021, כמעט שנה לאחר שהחלו לצאת. האירוע הגדול, אשר הציג עשרות ורדים אדומים ונרות לבניםמאוחר יותר הופיע למעריצים לראות במהלך עונה 1 של התוכנית Hulu של משפחתו של קורטני.

בנוסף לרומנטיקה של קורטני וטרוויס, הסדרה החדשה מקטלגת את מסעם של בני הזוג להיכנס להריון. "ממש כשהם הפכו רציניים, קורט וטרוויס החליטו להתאמץ להיכנס להריון. זה לא היה מובן מאליו עבור שניהם כי הם שמו את ליבם על משפחה גדולה והסכימו שאין טעם לעכב או לחכות להינשא קודם", חשף מקור בעבר סגנון חיים. "קורט ניסתה להגיע לשם בדרך הטבעית, אבל היא גם כן מסתכל על IVF אבל החברים הקרובים והמשפחה שלהם כולם מודעים לכך שזה בעבודות ושזה רק עניין של זמן עד שהיא תיכנס להריון".

קישור מקור