קורטני קרדשיאן, טרוויס בארקר מקום החתונה האיטלקי: תמונות

קורטני קרדשיאן, טרוויס בארקר מקום החתונה האיטלקי: תמונות

פעם שלישית זה הקסם. קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקר הולכים למזבח… שוב! הפעם הזוג חוגג את אהבתם בטקס איטלקי אקסטרווגנטי מוקף בחברים קרובים ובני משפחה.

קורטני, 43, וטרוויס, 46, יחד עם משפחתם המפורסמת, הגיעו לאיטליה לקראת חתונתם האירופית הגדולה. שבט קרדשיאן-ברקר שכרו טירה איטלקית קסטלו בראון בפורטופינו, איטליה לאירוע מלא האהבה. הטירה המדהימה מתוארכת לתקופת הרומאים שבה שימשה להגנה צבאית. הטירה נמצאת כיום בבעלות העיר ופתוחה לציבור כמוזיאון.

השניים נצפו ביום שישי, 20 במאי, בשיט בסירה עם ילדיה, מייסון, פנלופה וריין דיסיק, אותם היא חולקת עם האקסית. סקוט דיסיק. כל משפחת קרדשיאן צפויה להשתתף, כאשר כל ילדיו של קורט ממלאים "תפקיד מיוחד", חשף מקור ל סגנון חיים.

ציפורי האהבה – שהתארסו במקור על א החוף המדהים של מונטסיטו, קליפורניה עם זאת, באוקטובר 2021 מוקף בורדים אדומים ובנרות – עשו קצת תרגול לקראת היום הגדול שלהם. המעריצים יזכרו את הזוג הראשון ש"נקשר" בטקס בלאס וגאס שערך אלביס פרסלי ב-4 באפריל. קרדשיאנס כוכבת ובעלה כעת בחרו בחבילה הבסיסית בקפלת One Love Wedding Chapel שעלתה 199 דולר צנוע, אמר עובד בקפלה בקשר בזמן.

"הם הגיעו ביום ראשון ב-1:45 לפנות בוקר היה לנו אלביס פרסלי. זה היה חותם העסקה", אמר העובד. "זה היה טקס רשמי".

"פעם בארץ רחוקה רחוקה (לאס וגאס) ב-2 לפנות בוקר, אחרי לילה אפי וקצת טקילה, מלכה והמלך החתיך שלה יצאו לקפלה הפתוחה היחידה עם אלביס והתחתנו (עם ללא רישיון)", כתב קורטני בזמנו באמצעות אינסטגרם. "תרגול עושה מושלם," היא הוסיפה.

בעקבות הנישואין, בקשר אישרה שהזוג לא נישאו כחוק מכיוון שלא הונפק רישיון נישואין על ידי משרד הפקיד של מחוז קלארק.

מייסד פוש ומתופף Blink-182 הפכו את הדברים לחוקי בחודש הבא בבית משפט בסנטה ברברה, קליפורניה, ב-15 במאי, בקשר אושר בזמנו. לקראביס היה טקס אינטימי בהשתתפות רק סבתה מצד אמה, MJ Campbell, ואביו, רנדי בארקר.

גלול למטה כדי לראות תמונות מהטירה האיטלקית המדהימה לקראת הטקס הגדול שלהם!

קישור מקור