קורטני קרדשיאן, טרוויס בארקר 'נאבקים' להיכנס להריון

קורטני קרדשיאן, טרוויס בארקר 'נאבקים' להיכנס להריון

דרך ארוכה. קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקר "ממש רוצה" ללדת, למרות "המאבק" של כוכבת הריאליטי להיכנס להריון בתוך מסע הפוריות שלהם.

"שניהם רוצים עוד ילד ורוצים להרחיב את המשפחה שלהם, אבל הכי חשוב הם באמת רוצים ילד ביחד", אמר מקור Us Weekly ביום שלישי, 26 ביולי, על הזוג A-list.

"סיפור ההריון שלהם הולך להתגלות יותר" במהלך העונה השנייה של הקרדשיאנס על Hulu, ששודר לראשונה בספטמבר, אמר המקור. העלילה של הזוג הטרי "יתמקד מאוד ב"קורטני, 43, וטרוויס, 46, המנסים להרות וב"מאבק" שמגיע עם זה.

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים מאמצי הפוריות המתמשכים של alum ומתופף Blink-182 באים בעקבות אשפוזו מסכן חיים של טראוויס עקב דלקת בלבלב ב-28 ביוני לאחר שהוסר פוליפ קטן במהלך אנדוסקופיה.

מייסד פוש חשב על "השבוע המפחיד והרגשי" ב-2 ביולי ברגע שטרוויס היה בשיפור.

"הבריאות שלנו היא הכל ולפעמים, אנחנו לוקחים כמובן מאליו כמה מהר זה יכול להשתנות", כתב קורטני באמצעות אינסטגרם. "אני כל כך אסירת תודה לאלוהים על ריפוי בעלי, על כל התפילות שלך עבורו ועבורנו, על ההשתפכות העצומה של אהבה ותמיכה. אני כל כך נגע ומעריך".

קורטני חשף במהלך העונה הראשונה של הקרדשיאנס שהיא וטרוויס, שנישאו ב-15 במאי, "רוצות ללדת" ומצלמות עקבו אחר בני הזוג כשהם ביקרו אצל מומחה לפוריות ועשו ניקויים שונים בשם ההריון, כולל "צום מין".

סיפר ​​מקור סגנון חיים במרץ, הניסיון להרחיב את הגזע המשולב שלהם היה "לא מובן מאליו" עבור הבעל והאישה.

"ממש כשהם הפכו רציניים, קורט וטרוויס החליטו להשקיע מאמצים להיכנס להריון. זה לא היה מובן מאליו עבור שניהם כי הם שמו את ליבם על משפחה גדולה והסכימו שאין טעם לעכב או לחכות להינשא קודם", הסביר המקור. "קורט ניסתה להגיע לשם בדרך הטבעית, אבל היא גם מסתכלת על הפריה חוץ גופית, אבל החברים הקרובים והמשפחה שלהם כולם מודעים לכך שזה בעבודה ושזה רק עניין של זמן עד שהיא תיכנס להריון."

ברור שכוכבת הריאליטי, שחולקת את הילדים מייסון, פנלופה ו-Reign עם האקס סקוט דיסיק, ולמוזיקאי ליבם ללדת ילד משותף. מצדו, טרוויס והאישה לשעבר שנה מוקלר יש שני ילדים מתבגרים, לנדון ואלבמה, וה אני יכול להגיד המחבר גם קרוב מאוד לבתו החורגת, אטיאנה דה לה הויהבתה הבוגרת של שנה עם האקס אוסקר דה ליי הויה.

מקור נפרד סיפר בעבר Us Weekly באוקטובר 2021 שהם פתוחים ל"חלופות אחרות" אם קורטני "לא יכול להרות".

"יהיו להם תינוק ביחד ללא כל ספק, זה רק עניין של מתי ואיך", אמר אז המקור. "באופן אידיאלי, קורטני תרצה לידה טבעית. היא בטוחה שזו לא תהיה בעיה כי תמיד היה לה מזל להרות באופן טבעי ודאגה לעצמה בצורה פיזית. אבל בהחלט, היא וטרוויס רוצים להכניס את הילד שלהם לתמונה."

קישור מקור