קורטני קרדשיאן מגיבה לחשבונות המדיה החברתית המזויפים של בן מייסון

קורטני קרדשיאן נמאס לו מאדם "אולטרה-קריפי" שמתחזה לבנה הבכור, מייסון דיסיק, אותו היא חולקת עם האקס. סקוט דיסיקבחשבונות מדיה חברתית שונים.

האמא המגוננת פרסמה הודעת סטוריז באינסטגרם ביום חמישי, 21 ביולי, ואמרה לעוקבים, "אחרי חודשים וחודשים של חשיבה כולכם תדעו שזה לא מייסון בחשבונות המזויפים האלה, חלקכם לא. אז, אני אפרט את זה בצורה ברורה: זה לא מייסון בחשבונות המדיה החברתית המזויפים האלה שמדברים על המשפחה שלנו. ”

"ולאדם שמתחזה ללא הרף שהוא מייסון, אולטרה אולטרה קריפי", סיכם קורטני, בן 43.

נראה שמייסד פוש התייחס לדף TikTok שבו נראה מישהו שהתחזה למייסון, בן 12, נותן פרטים על קיילי ג'נר לכאורה מתכונן לקשור את הקשר עם החבר הוותיק טרוויס סקוט. האדם כתב, "קיילי מתחתנת וכרגע במסיבת הכלה שלה. בגלל זה היא היחידה שלובשת לבן".

קיילי, 24, שיתפה סרטון של סיפורי אינסטגרם ביום רביעי, 20 ביולי, לבושה בשמלת מיני לבנה בזמן שיצאה לארוחת ערב בנקודה החמה של סנטה מוניקה, ג'ורג'יו באלדי, יחד עם אחיות קים ו קלואי קרדשיאן והחברות הכי טובות שלה, סטסי קרניקולה ו יריס פאלמר. כל השאר היו לבושים בשחור כשהקבוצה התעצבה מול מראה בחדר האמבטיה, כשהשמלה הלבנה של קיילי בלטה מכל השאר, מה שגרם לכמה מעריצים לשער שהיא עורכת מסיבת רווקות.

באדיבות TikTok

נראה שדף TikTok טוען כוזב שהוא משמש את מייסון רצה להיות מאוד פומבי עם מאכל משפחתי. "היי חברים, מייסון כאן, האדם האהוב עליכם LOL. הנה עדכון על החיים", נכתב בבועה הראשונה. אחריו בא עוד אחד שאמר שיש לו שני חשבונות אינסטגרם חדשים שהיו רשומים וביקש "תדאג לעקוב אחרי!" האדם כתב גם, "יש לי TikTok חדש. קישור בביו שלי."

העמוד המשיך, "אני אעבור לשידור חי עם אמא שלי מחר אז הקפד לעקוב אחר החשבונות האחרים שלי," וסיכם, "לעוד רכילות, עקוב אחר החשבונות האלה גם מכיוון שאני אפרסם כל יום."

למייסון יש היסטוריה של שפיכת סודות משפחתיים ברשתות החברתיות. הוא הצטרף לאינסטגרם במרץ 2020 והמשיך לעשות אינסטגרם לייב עבור העוקבים שלו שבו שיתף, "לא, קיילי וטרוויס לא חוזרים להיות ביחד", לשאלת מעריץ. הוא גם הוסיף שדף הטיקטוק הראשון שלו "נמחק כי הייתי צעיר מדי".

בינואר 2022, מעריצים האמינו שמייסון חזר בחשאי לרשתות החברתיות עם חשבון האינסטגרם @exclusivebymase וחשבון TikTok בשם @followmeandleave, ששניהם מגלים את משפחתו המפורסמת.

קישור מקור