קורטני קרדשיאן מוסיפה את בארקר לשם האינסטגרם לאחר החתונה

פקיד IG! קורטני קרדשיאן שינתה את שם האינסטגרם שלה לאחר החלפת נדרים עם טרביס בארקר בפעם השלישית ביום ראשון, 22 במאי.

"קורטני קרדשיאן בארקר", נכתב בכינוי המדיה החברתית שלה.

הזוג הטרי התחתנו בחתונה איטלקית קלאסית וראוותנית כשהם מוקפים בחברים ובמשפחה הקרובים ביותר. טראוויס, 46, ומייסד POOSH.com, 43, אמרו "I Do" ב-Castello Brown בפורטופינו, איטליה, ולאחריה קבלת פנים מלאה באוכל וריקודים.

Shutterstock

מקורב סיפר בעבר סגנון חיים שחגיגות החתונה של ארבעת הימים היו "סוף השבוע הקסום ביותר בכל הזמנים".

"היה אדם שהכין קנולי טרי, פסטות לפי הזמנה ואת המאכלים והקינוחים הכי מדהימים", הפיץ המקור את היום הגדול. "כולם פשוט נהנו מהשמש ומרוח האביב האיטלקית. חלונות פתוחים בכל מקום, ריחות של לימון ומלח מהים.

למרות שרשימת האורחים הייתה מאוד קטן, חלק מבני המשפחה בחרו לא להשתתף בחתונת היעד – שעלותה מוערכת ב-4 מיליון דולר… כולל האופנה, כמובן. מקורב סיפר בעבר בקשר זֶה רוב קרדשיאן לא השתתף בנישואין כי הוא "אדם פרטי מאוד". עם זאת, אחים קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן, קיילי ג'נר ו קנדל ג'נר היו כולם נוכחים.

"הוא ידע שהחתונה תהיה על הבמה העולמית", הסביר המקור לגבי אחיו של קורטני. עם זאת, הוא עדיין יוכל להיות חלק מחגיגת האהבה כי קורטני וטרוויס מתכננים לקיים אַחֵר קבלה.

"יש הרבה אנשים שהם עדיין צריכים לחגוג איתם בלוס אנג'לס ורוצים לעשות מסיבה גדולה בלוס אנג'לס עם חברים ובני משפחה שלא הצליחו להגיע", המשיך המקורב.

בני הזוג קשרו את הקשר באופן חוקי בבית המשפט בסנטה ברברה ב-15 במאי, בקשר אושר בזמנו. "עד שהמוות יפריד בינינו," הקרדשיאנס הכוכבת כתבה את קרוסלת האינסטגרם שלה ב-16 במאי.

סבתא של קורטני, מרי ג'ו "MJ" קמפבל ואביו של המתופף Blink-182, רנדי בארקר, היו האנשים היחידים שנכחו שפעלו כעדים משפטיים לנישואין. הם ערכו "חגיגה" מהבית הספר הישנה על ידי שיוט במכונית נמוכה-ריידר קלאסית עם שלט "רק נשואים" בחלק האחורי של המכונית, שבו היו קשורות הפחים הריקים.

קישור מקור