קורטני קרדשיאן מצטרפת לטראוויס בארקר בסיור MGK: תמונות

קורטני קרדשיאן מצטרפת לטראוויס בארקר בסיור MGK: תמונות

חייה של אשת רוקיסט! קורטני קרדשיאן מלווה את הבעל טרוויס בארקר בסדרה של קונצרטים דרך המערב התיכון, כשהמתופף הצטרף לחבר קרוב ומשתף פעולה מקלע קלי כשהוא עוטף את שלו מיינסטרים סללוט סיור בצפון אמריקה. המוזיקאי לכאורה נוגד את הוראות הרופא בעקבות אשפוזו האחרון בגלל דלקת בלבלב, לדברי חברו לסיבוב ההופעות.

קורטני, בן 43, שיתף ביום חמישי, 11 באוגוסט, סדרה של תמונות בסטוריז באינסטגרם, מתחנת ההופעה של MGK בלילה הקודם בסנט לואיס, מיזורי, ואחריה תמונות שצולמו בבוקר שטוף שמש לאחר שהתעוררה בעיר.

הקרדשיאנס הכוכב פירסם תמונה של ערכת התופים של טרוויס עם רשימת הסט של התוכנית מוקלטת לפניה מאחורי הקלעים, שמו מעל הדלת לחדר ההלבשה שלו וסרטון מהקונצרט של מעריצים שהתנדנדו ל-MGK וטרוויס, שהתחרפן כל כך. קָשֶׁה. היא אפילו כללה תמונה מתוקה שלה מנשקת את בעלה בזירה לאחר שההצגה הסתיימה.

"בניגוד להוראות הרופא שלו ועם אגודל שבור, שכנעתי את @travisbarker לבוא להצטרף אלינו ליומיים האחרונים", כתב MGK, שמו האמיתי קולסון בייקר, במהלך יום שלישי, 9 באוגוסט, Instagram Story המראה סשן FaceTime בין השניים אמנים. לזמר "Bloody Valentine" נותרו עוד שלוש עצירות בסיבוב ההופעות שלו בצפון אמריקה לפני שהוא יוצא אל הרגל האירופית שלו בספטמבר ואוקטובר, וטרוויס לא התכוון לפספס אותן!

אחרי סנט לואיס, סיבוב ההופעות יוצא לאינדיאנפוליס וקליבלנד, שם הוא יסתיים ביום שבת ה-13 באוגוסט. נראה שטרוויס יהיה המתופף האורח שלו בתאריכים האלה.

המוזיקאי הובהל לבית חולים בלוס אנג'לס ב-28 ביוני לאחר שנדבק במקרה "חמור ומסכן חיים" של דלקת בלבלב. הוא שהה כמעט שבוע במרכז הרפואי סידרס-סיני לפני ששוחרר ב-4 ביולי.

טרוויס הסביר את המשבר הרפואי שלו למעריצים בפוסט באינסטגרם ב-2 ביולי. "נכנסתי לבדיקת אנדוסקופיה ביום שני בהרגשה נהדרת. אבל, אחרי ארוחת הערב, פיתחתי כאבי תופת ומאז אושפזתי בבית החולים. במהלך האנדוסקופיה, הוסר לי פוליפ קטן מאוד באזור מאוד רגיש, בדרך כלל מטופל על ידי מומחים, שלצערי פגע בצינור ניקוז קריטי של הלבלב. זה הביא לדלקת לבלב חמורה ומסכנת חיים", הוא גילה.

"אני כל כך מאוד אסיר תודה שעם טיפול אינטנסיבי אני כרגע הרבה יותר טוב", הוסיף המתופף Blink-182.

גלול למטה לתמונות של קורטני עם טרוויס בסיור.

קישור מקור