קורטני קרדשיאן מתגרה באנדרבוב בחזייה שחורה שקופה: תמונה

צמרמורת עצומה! קורטני קרדשיאן הבזיק איזה תחתית בסלפי חדש לבושה בחזייה שחורה שקופה, כשהיא מחזיקה קופסה של קרקרים של Ritz Bits לתמונה.

ה קרדשיאנס כוכב, 43, שיתף אינסטגרם פוסט קרוסלה ביום רביעי, 6 ביולי, שכלל את התמונה הסקסית. כשהיא צילמה את התמונה, קורטני עקצה את לשונה בשובבות במראה שנראה היה בחדר אמבטיה. בקדמת הצילום, כרטיס ותמונה של בנה ריין ישבו מתחת למראה וקראו, "אני אוהבת אותך מכל הלב".

השקופיות המצורפות לפוסט שלה כללו גם רגעים משפחתיים של קורטני, בעלה טרוויס בארקר וילדיהם בהתאמה. כוכב הולו חולק את ריין, מייסון ופנלופה עם אקס סקוט דיסיקואילו המתופף Blink-182, בן 46, חולק את אלבמה ולנדון בארקר בנוסף לבת החורגת אטיאנה דה לה הויה עם אשתו לשעבר שנה מוקלר.

במגלשה אחת, Reign, 7 ואלבמה, 16, ישבו ליד קורטני כשהיא סידרה את שיערה. באחר, היא וטרוויס הלכו יד ביד יחד מול רקע הררי נופי. התמונה הסופית כללה צילום מסך של אחד מסיפורי האינסטגרם הישנים של קורטני, שפרסמה לאחר שטראוויס אושפז בגלל דלקת לבלב.

באדיבות קורטני קרדשיאן/אינסטגרם

"שפה וקול נושאים אנרגיה, אבל הלב שלך חזק יותר", נכתב בסיפור שלה. "מה שהלב והנשמה שלך מרגישים מעבר לשילוב קטן של אותיות. אני אוהב את הציטוט של רום: 'עצמתי את עיני ודיברתי איתך באלף דרכים חרישיות'".

זה מציין את הפוסט הראשון של מייסדת פוש באינסטגרם מאז שבעלה הובהל לבית החולים ב-28 ביוני. בתמונות שפורסמו על ידי TMZ, הרוקיסט נראה שוכב על ארון בזמן שכוכב הריאליטי נשאר לצידו. הזוג הטרי ביקר לראשונה בבית החולים ווסט הילס באותו בוקר, אך הועברו למרכז הרפואי סידרס-סיני בלוס אנג'לס מכיוון שהיה זקוק לטיפול נוסף.

מאוחר יותר באותו יום, אלבמה התחננה למעריצים "לשלוח את תפילותיכם" דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ופרסמה תמונה שנמחקה מאז דרך TikTok של אותה מחזיקה את ידו של אביה בבית החולים.

ב-29 ביוני, בקשר אישר שהוא אובחן כחולה בלבלב.

ביום שבת, 2 ביולי, שבר טרוויס את שתיקתו על אשפוזו על ידי כתיבת הודעות דרך הסטוריז שלהם באינסטגרם.

"נכנסתי לבדיקת אנדוסקופיה ביום שני בהרגשה נהדרת. אבל, אחרי ארוחת הערב, פיתחתי כאבי תופת ומאז אושפזתי בבית החולים", כתב המוזיקאי בהצהרתו. "במהלך האנדוסקופיה, הוסר לי פוליפ קטן מאוד באזור מאוד רגיש, בדרך כלל מטופל על ידי מומחים, שלצערי פגע בצינור ניקוז קריטי של הלבלב. זה הביא לדלקת לבלב חמורה ומסכנת חיים".

קורטני התבטא גם הוא, ותיאר את החוויה הקשה כ"שבוע מפחיד ומרגש".

"הבריאות שלנו היא הכל ולפעמים, אנחנו לוקחים כמובן מאליו כמה מהר זה יכול להשתנות," מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום כתבה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם באותו יום. "אני כל כך אסירת תודה לאלוהים על ריפוי בעלי, על כל התפילות שלך עבורו ועבורנו, על ההשתפכות העצומה של אהבה ותמיכה. אני כל כך נגע ומעריך".קישור מקור