קורטני קרדשיאן 'מתעצבנת' על דרמה של סקוט אירוסין

איכס! קורטני קרדשיאן גילתה היא ו טרוויס בארקר לא היו מרוצים הקרדשיאנס צוות הפקות בעקבות פרק האירוסין שלה. מייסד פוש טען שהתוכנית יצרה "דרמה" סביב סקוט דיסיק ביום המיוחד שלה.

"צפינו בעריכות ואנחנו פשוט כועסים כי הם מערבבים אותנו פנימה עם הדרמה הזו", אמר קורטני, 43, ל-BFF סטפני שפרד במהלך הפרק של יום חמישי, 9 ביוני, בסדרת Hulu. "במיוחד כשראיתי את פרק האירוסין שלי. העורכים, או מי שזה לא יהיה, מתייחס לזה בתור, 'בוא ניקח את קורטני, היא הנבחרת להיות הדרמה'".

קורטני הרהרה בליל האירוסין שלה באוקטובר 2021 וחשפה שהיא אפילו לא זכרה שדיברה עם אחיותיה על סקוט, בן 39. היא הסבירה, "באותו לילה, לא הייתי כמו, 'אלוהים, כולם כאלה מלכים. -חורים להעלות את זה' כי זה לא היה חלק מהלילה. זה היה, כמו, שתי שניות מהלילה. אפילו לא זכרתי את זה עד שראיתי את הקטע של הפרק”.

לאחר מכן, התוכנית חתכה לקליפ מהפרק הרביעי של התוכנית – ששודר ב-5 במאי – שבו קנדל ג'נר אמרה שזה לא מרגיש כאילו לאחותה יש "אהדה לסקוט". בהווה, קורטני הסביר שהשיחה "לא הייתה 50 אחוז מהלילה, כמו שהיא נועדה להיות". כוכבת הריאליטי המשיכה ואמרה שהיא רוצה ש"הם" יוציאו את החלק הזה מהפרק ו"יתנו לנו את הכבוד שלנו".

מאט ברון/שטרסטוק

בכתב הוידוי שלה, קורטני עוד דנה בתסכולה.

"אני באחד המקומות הטובים ביותר שהייתי אי פעם בחיי, והגיע הזמן שהתוכנית שלנו תתעדכן", לשעבר E! אישיות אמרה לצופים. "זה מאפשר את הנרטיב הישן הזה ולרכוש משהו שפשוט לא באמת קיים. זה צריך להיות פרק מעצים על כך שאני מקבל מערכות יחסים רעילות ובאמת שיש לי את סיפור האהבה האגדי הזה שהוא המציאות שלי".

בעקבות פרק האירוסין, גם תגובתו של סקוט לרומן החדש של האקסית שלו תועדה לתוכנית. לדברי קורטני, ה הפוך את זה כמו דיסיק כוכבת – איתה היא חולקת ילדים – אמר, בחלקו, "בסופו של יום, אני רוצה שתהיה מאושר."

מקורות סיפרו בעבר סגנון חיים בדצמבר 2021 שסקוט מתמקד ב"מנסה למצוא אישה שהוא יכול להשתקע איתהמאז שקורטני המשיך הלאה עם המתופף Blink-182, בן 46. "החברים שלו אומרים שהוא לא מרוצה יותר לשחק במגרש", הוסיף אז מקורב וציין כי מייסד Talentless "לא יכול שלא להרגיש קצת פגוע. ”

קישור מקור