קורטני קרדשיאן עורכת סיור בסוויטת שדה התעופה הפרטי: תמונות

קורטני קרדשיאן עורכת סיור בסוויטת שדה התעופה הפרטי: תמונות

עף (מסחרי) בסטייל! קורטני קרדשיאן ערכה סיור בסוויטה המפוארת שלה בשדה התעופה בלוס אנג'לס לפני שטסה לטיסה מסחרית.

"אובססיבי [Reserve Private Suites] כאשר טסים מסחריים," ה קרדשיאנס כוכבת, בת 43, כתבה סרטון דרך הסטוריז שלה באינסטגרם לפני ששיתפה קליפים שלה בשיקגו, אילינוי. כוכב הריאליטי הוביל את המעריצים בחלל המדהים שסיפקה PS, אשר כלל חדר רחצה מצויד באביזרי נוחות, כולל תרופות, מוצרי טיפוח פה ופריטי היגיינה אחרים.

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום הוסיף כי היא "[loves] פשיטה על החטיפים והטואלטיקה שלהם" בעודה נהנית מהמרחב המרגיע לפני הטיסה שלה. כשהיא המשיכה בסיור, קורטני הראתה טלוויזיה עם מסך גדול על הקיר, הרבה ספרים לדפדף בהם וטונות של חטיפים, כולל סופגניות טבעוניות ומגש פירות וירקות טריים.

בתו של קורטני פנלופה דיסיק, אותה היא חולקת עם האקסית סקוט דיסיקניתן היה לשמוע מדבר ברקע.

השירות שבו השתמש קורטני לטיפול בשטיח האדום מעניק את "הפרטיות והביטחון של חווית הטיסה הפרטית לנסיעות מסחריות", על פי אתר האינטרנט של PS.

מלבד ליהנות מ"טרקלינים מפוארים וסוויטות פרטיות, אוכל שהוכן על ידי שף" ו"שירותי ספא", לקוחות אף פעם לא צריכים להיכנס לשדה התעופה של LAX. ל-PS יש בניין טרמינל נפרד צמוד לשדה התעופה הכולל בדיקת TSA פרטית וסבלים ייעודיים למטען. לאחר מכן מלווים את האורחים על פני שדה התעופה ברכב פרטי אל וממנו המטוסים המסחריים שלהם.

מבלי לשלם את דמי החברות השנתיים של 4,850$ לכל הגישה כדי לקבל תעריף מוזל, תעריף ליום אחד לרכישת סוויטה פרטית כמו קורטני עולה 4,650$.

לפני שהציגה את הסוויטה היוקרתית, קורטני צולמה בטיסה מסחרית בתחילת החודש עם בעלה, טרוויס בארקר, פנלופה וילד נוסף, שנראה היה אחייניתה נורת' ווסט, לפי תמונות שהגיעו לידי TMZ. זמן קצר לאחר מכן, היא שיתפה תמונות מהנסיגה השלווה שלהם באיידהו.

הפרסומת המעופפת של קורטני באה על עקביה של אחותה קיילי ג'נר זוכה לתקיפה ברשתות החברתיות על היותו "פושע אקלים". חשבון הטוויטר @CelebJets, שעוקב אחר טיסות של סלבריטאים, פרסם את המטוס של מייסד קיילי קוסמטיקס מסלול אחרי שהיא לקחה טיסה של 17 דקות מלוס אנג'לס לקמרילו, קליפורניה, שזה שווה ערך ל-45 דקות נהיגה.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של הסוויטה הפרטית היוקרתית של קורטני ב-LAX!

קישור מקור