'קורי וורטון של אמא נוער OG, חברת טיילור ברוך הבא לתינוק מספר 2

ההתחלה של משהו חדש! אמא נוער OG כוכב קורי וורטון קיבל את פני ילדו השני עם חברתו, טיילור סלפרידג'וילד שלישי בסך הכל, מה שהופך את קורי לאבא רשמי לשלושה.

התוספת החדשה ביותר למשפחתם, בת בשם מאיה גרייס וורטון, נולדה עם אטרזיה טריקוספידלית, שהיא "מחלת לב מולדת בצורה צורה", חשף קורי, בן 31, בפוסט שלו באינסטגרם ביום שישי, 10 ביוני.

"זה קורה כאשר השסתום התלת-צדדי של הלב לא מתפתח", הוסיף. "שסתום זה ממלא חלק בתפקוד החיוני של הלב, שהוא לשאוב דם בין הריאות לגוף."

למרות המצב המדאיג, מאיה עברה את "הניתוח המוצלח הראשון שלה ביום שלישי" והיא תידרש גם "שני ניתוחי לב פתוחים, האחד בגיל 4-6 חודשים והשני רק בת 3 או 4", הסביר.

כשפנה ישירות למאיה, כתב קורי, "אנחנו לא יכולים לחכות שתגיע הביתה, אז אתה פשוט ממשיך להתאושש ולפני שאתה יודע את זה אתה תהיה איתנו בבית."

באדיבות קורי וורטון/אינסטגרם

לקראת תאריך היעד שלה, טיילור, 27, שיתפה פוסט מתוק באינסטגרם, כשהיא משקפת את השבועות האחרונים שלה עם ילד אחד בלבד.

"נותרו רק 3 שבועות עד שמילה תהיה רשמית אחות גדולה", כתבה עכשיו אמא לשניים ב-9 במאי. "אני רגשנית כי היא עדיין מרגישה לי כמו תינוקת אבל היא גדלה כל כך מהר. היא לא יודעת שיהיה לה אח קטן, אבל היא פשוט מכירה 'תינוק' בבטן של אמא. אני אוהב אותך כל כך מילה ואני לא יכול לחכות לראות אותך כאחות גדולה. אתה תמיד תמיד תמיד תהיה התינוק של אמא."

קורי הודיע ​​על החדשות שהוא וטיילור מצפים לתינוק מספר 2 באמצעות אינסטגרם ב-5 במרץ 2022, תוך שיתוף פוסט מכל הלב.

"נקבל בברכה חבר חדש למשפחה!" כתבה קורי בזמנו. "לא יכולתי לחשוב על דרך טובה יותר להעביר את יום הולדתי ה-31. כל אחד מהילדים שלי המשיך לדחוף אותי להפוך אותי לגבר טוב יותר, אז אני יודע שאתה הולך לעשות את אותו הדבר. לאורך כל השנים הסיפוק שאני מקבל מגידול שתי הבנות שלי הוא ללא תחרות. השמחה שהם מביאים לי, ההתרגשות שאין כמותה. אני באמת מרגיש שאלוהים שם אותי במצב שאני כל כך בר מזל ומבורך להיות בו".

בנוסף לשטף על השמחה שהאבהות כבר הביאה לו, קורי פתח את הקשר שלו עם אביו.

"כילד, אבא שלי לא היה מסוגל להיות בסביבה, ואני מרגיש שבגלל זה אני מנסה ולתת לך לבנות את כל מה שיש לי", המשיך קורי בהצהרה שלו. "אני לא יכול לחכות לראות אותך גדל עם אחיותיך ריידר ומילה. אני אומר לך עכשיו, שתי הבנות האלה אוהבות אותך כל כך."

האתגר אלום הוא גם אב לבת מילהשהזוג קיבל את פניו באפריל 2020, וריידר בן ה-4, שאותו הוא חולק עם אקס ועמית אמא נוער OG כוכב צ'יין פלויד.

קורי וטיילור הכירו בנובמבר 2017 כשהם צילמו את העונה הראשונה של אקס על החוף. לאחר סיום המופע, הם נפרדו בפברואר 2018 ואז התאחדו שנה לאחר מכן. באוקטובר 2019, הצמד הודיע ​​שהם מצפים לתינוק הראשון שלהם ביחד.

"עכשיו אני מוקפת בכל המלכות," כתבה קורי כשהכריזה על שמה של מילה. "אני כל כך מבורך להיות בתפקיד הזה ואני כל כך אסיר תודה שבזמן כזה אפשרו לי להיכנס לחדר וזכיתי לחתוך את חבל הטבור".

קישור מקור