קייטי דוגר לובשת ג'ינס עם הבן שלה ושל ג'ד, טרוט: תמונה

אמא מסוגננת! קייטי דוגר (לבית Nakatsu) נראתה חמודה כשהיא לובשת ג'ינס איתה ועם בעלה ג'ד דוגרהבן שזה עתה נולד, טרוט.

"שני הדברים האהובים עליי בחיים!" ג'ד, 23, רשם תמונה מתוקה של קייטי, 24, מחייכת בעודה מחזיקה את התינוקת טרו, 3 חודשים, דרך חשבון האינסטגרם המשותף שלהם ביום שלישי, 2 באוגוסט. בחולצת הטריקו הוורודה של אשתו נכתב, "זה הדברים הקטנים בחיים, "בזמן שבנם אמר, "דברים קטנים."

ג'ד דוגאר/אינסטגרם

קייטי וג'ד, שניהם טייסים, התחתנו ב-3 באפריל 2021, וקיבלו את פני התינוק מספר 1 ב-2 במאי.

דומה ל סומך על משפחתה של אלום, קייטי גדלה גם בקהילה האוונגליסטית הפונדמנטליסטית, אבל משפחתה נראית קצת פחות מסורתית מהדוגארים. לדוגמה, יליד אריזונה למד בבית ספר ללבנים במקום לקבל חינוך ביתי, והוריה של קייטי, קורי ו קים נאקאצוגרושים.

ילדי דוגאר, במיוחד הבנות של ג'ים בוב ו מישל דוגר, היה לו קוד לבוש קפדני במהלך התבגרות, שכלל חצאיות ארוכות ומכנסיים לא נכללים. בספרם המשותף משנת 2014, גדל דוגאר, יאנה, ג'יל, ג'סה ו ג'ינגר דוגר הסבירו מדוע הוריהם אוכפים חוקי אופנה מחמירים כל כך בביתם.

"אנחנו לא מתלבשים בצניעות כי אנחנו מתביישים בגוף שה' נתן לנו; להיפך. אנחנו מבינים שהגוף שלנו הוא מתנה מיוחדת מאלוהים ושהוא מתכוון לחלוק אותו רק עם בעלנו לעתיד", הסבירו. "אנו נמנעים מחולצות נמוכות, בעלי מחשוף, פעורות או כתפיים חשופות, ובמידת הצורך אנו לובשים גופיה. אנחנו מנסים לעשות לנו הרגל לכסות תמיד את החלק העליון של החולצה שלנו ביד כשאנחנו מתכופפים. אנחנו לא רוצים לשחק את משחק הצצה עם קו הצוואר שלנו".

קייטי וג'ד מפלסות את דרכיהם כמשפחה בת שלוש נפשות. "במשך זמן רב התפללתי עבור בן זוגי לעתיד, מבלי לדעת מי יהיה האדם הזה", כתב ג'ד בזמן שהכריז על החתונה המפתיעה שלו ושל אשתו בשנת 2021. "אלוהים ענה לתפילותי הרבה מעבר למה שיכולתי לדמיין אי פעם. קייטי!"

הוא המשיך, "נהנינו לפתח בשקט את מערכת היחסים שלנו בשנה האחרונה וכל רגע ביחד היה מדהים! אני כל כך אסיר תודה שאלוהים הכניס את קייטי לחיי ונרגש לחלוק איתך את כל זה שהיום היא הפכה לאשתי".

לאחר שקיבלו את פני טראט, היה ברור שההורים הטריים משוגעים על בנם. "כל כך מבורך להיות אבא שלו," ה 19 ילדים וספירה alum כתב באמצעות אינסטגרם, והוסיף פרצוף סמיילי, ליום האב ב-19 ביוני.

קישור מקור