קייטי דוגר לובשת מכנסיים, ג'ינס, מכנסיים קצרים: תמונות

קייטי דוגר לובשת מכנסיים, ג'ינס, מכנסיים קצרים: תמונות

אופנה קדימה! קייטי דוגר (לבית Nakatsu) נפרדה לכאורה מהחצאיות הארוכות שלה והחלה ללבוש יותר ג'ינס, מכנסיים קצרים ומכנסיים.

"שני הדברים האהובים עליי בחיים!" בעלה של קייטי, ג'דידיה דוגר, כתוב תמונה מתוקה של אשתו מחייכת כשהיא מחזיקה את התינוק שלהם. בתמונה, ששותפה לחשבון האינסטגרם המשותף שלהם ב-2 באוגוסט, נראית קייטי לובשת חולצת טריקו ורודה שעליה כתוב "זה הדברים הקטנים בחיים", עם זוג מכנסי ג'ינס כהים, בזמן שהחולצה של בנם קוראת , "דברים קטנים."

הזוג המאושר, שקשר ב-3 באפריל 2021, הודיע ​​שהם מצפים לילדם הראשון המשותף רק חמישה חודשים לאחר מכן.

"היא נבדקה חיובית, אבל לא לקוביד", כתב ג'ד תמונה מספטמבר 2021 של הזוג מתנשק בזמן שקייטי החזיקה שלט שעליו נכתב, "ואז היו שלושה."

מאז שהכריזו על החדשות המרגשות שלהם, יליד אריזונה נצפה במספר הזדמנויות בתלבושות פחות שמרניות, כולל כשהזוג חגג את יום השנה לנישואיהם.

"חוגגים את יום השנה הראשון שלנו עם #weekendToRemember נסיגה מדהימה לנישואים!" כתבה ג'ד באפריל, לצד תמונה של שניהם בג'ינס ג'ינס בגזרה. "אנו מעודדים כל זוג נשוי להשתתף באחד קרוב אליך!"

שבועות ספורים לאחר מכן נראתה קייטי עם חיוך מונפש כשהיא מערסלת את גבשושית התינוקת הגדולה שלה כשהיא לובשת חולצה סגולה ונוצצת וזוג סקיני ג'ינס שחורים.

"ילד מותק מגיע בכל יום! אנחנו לא יכולים לחכות לפגוש אותך, בחור קטן!!” הכיתוב נקרא רק שישה ימים לפני הגעתו של בנם.

קייטי ילדה תינוק, טרוט אוליבר "טרוי" דוגאר, ב-2 במאי 2022.

דומה לה 19 ילדים וספירה בעלה הבוגר, קייטי גדלה בקהילה האוונגליסטית הפונדמנטליסטית, אולם משפחתה לכאורה פחות מסורתית מהדוגארים. למשל, במקום לקבל חינוך ביתי כמו ג'ד ואחיו, היא למדה בבית ספר ללבנים. כמו כן, בניגוד ג'ים בוב ו מישל דוגרהוריה של קייטי, קורי וקים נקאטסו, גרושים.

בספרם משנת 2014, גדל דוגאר, אחיות יאנה, ג'יל, ג'סה ו ג'ינגר דוגר תיארו את ההיגיון מאחורי כללי הלבוש הנוקשים של הוריהם.

"אנחנו לא מתלבשים בצניעות כי אנחנו מתביישים בגוף שה' נתן לנו; להיפך. אנחנו מבינים שהגוף שלנו הוא מתנה מיוחדת מאלוהים ושהוא מתכוון לחלוק אותו רק עם בעלנו לעתיד", כתבו. "אנו נמנעים מחלקים נמוכים, בעלי מחשוף, פעורים או כתפיים חשופות, ובמידת הצורך אנו לובשים גופיה. אנחנו מנסים לעשות לנו הרגל לכסות תמיד את החלק העליון של החולצה שלנו ביד כשאנחנו מתכופפים. אנחנו לא רוצים לשחק את משחק הצצה עם קו הצוואר שלנו".

המשיכו לגלול כדי לראות את הרגעים הכי אופנתיים של קייטי דוגר במכנסיים!

קישור מקור