קייטי הולמס תלבושות ללא חזייה: תמונות ללא חזייה

קייטי הולמס תלבושות ללא חזייה: תמונות ללא חזייה

היא עדיין מבינה את זה! קייטי הולמס היה ידוע כמרעיד מראה ללא חזייה לאורך השנים. בין אם היא מצטלמת על שטיח אדום או עושה סידורים, השחקנית מעולם לא התביישה להשתחרר.

ילידת אוהיו הודתה בעבר שהיא לא תמיד חובבת אופנה, אם כי עבודתה בתעשיית הבידור עזרה לה להעריך זאת יותר.

"ביימתי שני סרטים גב אל גב השנה, ועשיתי גם את התלבושות, מה שגרם לי להעריך את החברים שלי שהם מעצבי תלבושות ואת כל מעצבי התלבושות שעבדתי איתם בעבר", קייטי – שביימה לאחרונה את סרטים חפצים נדירים וסרט רומנטי עדיין ללא שם המבוסס בקונטיקט – סיפר שׁוּק ביוני 2022. "זה גרם לי להעריך צלליות וגזרות וצבע בצורה שחשבתי שיש לי, אבל כשאתה שם את זה במצלמה, כשאתה מנסה לספר סיפור, אתה יכול לראות איך בגדים יכולים לעשות הרבה מה לעבוד בשבילך."

כשהוסיפה שהיא חושבת שהחוש האופנתי שלה הוא "פשוט", קייטי פתחה לגבי כמה מהתלבושות המועדפות עליה. "אני אוהב את החולצות שלי, ואני אוהב את החולצות הוינטג'יות שלי. הם כל כך טעימים. הם קצת מלוכלכים, קצת מוכתמים או מה שזה לא יהיה, וזו אני", אמרה לשקע.

למרות שאינה מחשיבה את עצמה כחובבת אופנה, ה דוסון קריק השחקנית שיכללה את הסגנון האישי שלה.

לאחרונה היא הציגה כמה הרכבים מדהימים בזמן שהצטלמה על שטיחים אדומים עם החבר, בובי ווטן השלישי.

הזוג עורר לראשונה שמועות רומנטיות באפריל 2022, כאשר נצפו מחזיקים ידיים ליד מוזיאון גוגנהיים בניו יורק.

קייטי ובובי עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום בזמן שהשתתפו יחד ב"נשף הכסף" חודש לאחר מכן. עד ראייה סיפר Us Weekly שהזוג נראה נוח אחד עם השני ו"מתנהגים כאילו הם יוצאים הרבה זמן".

הם המשיכו להצטלם יחד על שטיחים אדומים, כולל בפסטיבל הסרטים טרייבקה ביחד ביוני.

הצמד לא אישר איך הם הכירו, אם כי מאמינים שקייטי ובובי הכירו דרך חברים משותפים.

בדומה לקייטי, גם לבובי יש קריירה אמנותית. הוא מלחין, מפיק ונגן מועמד לגראמי שעבד עם טונות של להיטים כבדים בתעשיית המוזיקה ובברודווי.

המשיכו לגלול כדי לראות את הרגעים הטובים ביותר של קייטי ללא חזיות.

קישור מקור