קייטלין ג'נר מברכת את קלואי קרדשיאן על התינוק מספר 2

מים מתחת לגשר! קייטלין ג'נר ברכות "מדהים" קלואי קרדשיאן בעקבות לידתה ו טריסטן תומפסוןהילד השני של תינוק.

"מזל טוב רס"ן, @khloekardashian. אני אוהב אותך כל כך!" קייטלין, 72, כתבה דרך טוויטר תוך שיתוף מאמר המכריז על התוספת החדשה של Khloé. "את אישה כל כך חזקה. ואיזו אמא מדהימה!"

באדיבות קלואי קרדשיאן/אינסטגרם

ההודעה של האולימפית לשעבר מגיעה לאחר הריב שעברה עם קלואה, בת 38. קייטלין ובתה החורגת הסתכסכו בעקבות אני קייט גירושים של הסופר מאמו של כוכב הריאליטי, קריס ג'נרבשנת 2015.

במהלך פרק של מתעדכן עם הקרדשיאנים באותו זמן, קלואה גילתה שקייטלין התעצבנה עליה על כך שלא תמכה בה יותר במהלך ראיונות.

"אמרתי, 'שחטת את אמא שלי, ויש לך את החוצפה לומר, 'מה קרה למשפחה שנשארה ביחד?'", אמרה אז קלואה לאמה. "אמרתי, 'קפצת על הספינה הזו ברגע שעשית דיאן סוייר ותקף את אמא שלי,' ובמקום זאת, [she] אומר לי 'תשיג חיים' ו'שתוק', ואני אומר 'אתה סתום את הפה ואתה מקבל חיים המלך'".

עם זאת, נראה שהם עזבו את הדרמה שלהם בעבר. באפריל 2021, קלואה הבטיחה ש"אין בשר בקר" בינה לבין קייטלין והצביעה על היותם "עסוקה" כסיבה לכך שהם מדברים רק על "כל ירח כחול".

בקשר אישרו ב-5 באוגוסט שקלואה והאקס טריסטן, בן 31, קיבלו את ילדם השני ביחד, תינוק, דרך פונדקאית. הזוג לשעבר חולק גם את הבת טרו תומפסון, וטריסטן הוא אב לבן פרינס, איתו הוא חולק ג'ורדן קרייגו מראלי ניקולס' הבן תיאו.

החדשות על הילד השני של מייסד Good American עם הפורוורד של שיקגו בולס התפרסמו ב-13 ביולי, כמעט שנה לאחר הפרידה שלהם בעקבות שערוריית הבגידה של טריסטן עם מראלי.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר. קלואה אסיר תודה להפליא לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה", נכתב בהודעה שהגיעה לידי בקשר.

ביוני 2021 התפרסמה ידיעה שמראלי תובעת את טריסטן על אבהות לאחר שהרו את ילדם במרץ 2021, בזמן שהספורטאי עדיין היה במערכת יחסים עם קלואה.

למרות קבלת הפנים לתוספת חדשה למשפחה, ה קרדשיאנס הכוכב ושחקן הכדורסל הקנדי לא הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם שוב ושוב. "קלואי וטריסטן לא חזרו להיות ביחד", אמר מקור בקשר ביולי. "[They] לא דיברו מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת".קישור מקור