קייטלין ג'נר "שבור לב" היא לא פגשה את הבן של קלואי

מרגישה מנותקת. קייטלין ג'נר היא "שבורה לב" שהיא לא פגשה קלואי קרדשיאןהבן של עדיין, אומר מקור בלעדי בקשר.

"קטלין שבורת לב מכך שקלואה לא הזמינה אותה לפגוש את התינוק ומרגישה סגורה", טוען המקורב. "היא מאוד רוצה להכיר את הנכד שלה."

ב-8 באוגוסט, קייטלין, 72, עלתה לטוויטר כדי לברך את קלואה, בת 38, על קבלת הפנים של התינוק מספר 2 עם טריסטן תומפסון. "מזל טוב ראשי, @khloekardashian. אני אוהב אותך כל כך!" ה אני קייט אלום כתב באמצעות טוויטר תוך כדי שיתוף מאמר המודיע על הגעתו של התינוק של קלואה. "את אישה כל כך חזקה. ואיזו אמא מדהימה!"

בעוד שלקלואה וקייטלין היו בעבר קשר הדוק, מערכת היחסים ביניהם נבחנה כאשר האולימפי לשעבר התגרש מאמו של כוכב הריאליטי, קריס ג'נרבשנת 2015.

סטיוארט קוק/שטרסטוק

במהלך פרק של מתעדכן עם הקרדשיאנים באותו זמן, קלואה גילתה שקייטלין התעצבנה עליה על כך שלא תמכה בה יותר במהלך ראיון.

"אמרתי, 'שחטת את אמא שלי, ויש לך את החוצפה לומר, 'מה קרה למשפחה שנשארה ביחד?'", סיפרה המייסדת הטובה האמריקאית לאמה על קייטלין בזמנו. "אמרתי, 'קפצת על הספינה הזו ברגע שעשית את דיאן סוייר ותקפת את אמא שלי', ובמקום זאת, [she] אומר לי 'תשיג חיים' ו'שתוק', ואני אומר 'אתה שתוק ואתה מקבל חיים המלך'".

נראה כי קלואה וקייטלין עזבו את הדרמה שלהן בעבר. באפריל 2021, אם לשניים התעקשה ש"אין בשר" בינה לבין קייטלין והסבירה שהסיבה שהם מדברים רק "כל ירח כחול" היא בגלל שהם "עסוקים".

בקשר אישרו ב-5 באוגוסט כי קלואה וטריסטאן, בני 31, קיבלו את ילדם השני יחד, תינוק, באמצעות פונדקאית. בני הזוג לשעבר הם גם ההורים לבת טרו תומפסון. בנוסף, שחקן ה-NBA הוא אב לבן פרינס עם אקס ג'ורדן קרייג והבן תיאו עם מראלי ניקולס.

התברר כי כוכב הולו ויליד קנדה ציפו לילדם השני ב-13 ביולי, כמעט שנה לאחר שנפרדו עקב הרומן של טריסטן עם מראלי.

ביוני 2021, מראלי תבע את טריסטן בגין אבהות לאחר שהרו את בנם במרץ 2021. הספורטאי עדיין היה במערכת יחסים עם קלואי בזמן הפרשה.

למרות קבלת הפנים לתוספת חדשה למשפחה, ה קרדשיאנס הכוכב ושחקן שיקגו בולס לא הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם שוב ושוב. "קלואי וטריסטן לא חזרו להיות ביחד", אמר מקור ל-In Touch ביולי. "[They] לא דיברו מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת".

נציגי קלואי וקייטלין לא הגיבו מיד בקשרבקשות של תגובה.קישור מקור