קייט הדסון חושפת אם היא רוצה עוד ילדים: "לא יודעת"

קייט הדסון חושפת אם היא רוצה עוד ילדים: "לא יודעת"

שומר על אפשרויות פתוחות! קייט הדסון גילתה אם היא רוצה ללדת עוד ילדים עם ארוסה דני פוג'יקאווה ארבע שנים אחרי שהזוג קיבל את פניהם בתם, רני רוז.

"הולידתי ילדים כל חיי הבוגרים," ה בצל זכוכית שַׂחְקָנִית43, סיפר בירי ביום שני, 12 בדצמבר. "יש לי את הילד בן ה-4 ויש לי ילד בקולג'. ואני אפילו לא יודע אם סיימתי עדיין. אתה יודע, עדיין אין לי את התשובה הזו."

ה איך לאבד בחור תוך 10 ימים הכוכבת ילדה את ילדה הבכור, ריידר, אותו היא חולקת עם המוזיקאי של Black Crowes כריס רובינסוןבשנת 2004. היא המשיכה ללדת את הבן בינגהם עם לשעבר מאט בלאמי ב-2011 לפני שהיא ודני קיבלו את פני הילדה המתוקה שלהם ב-2018.

בכל הנוגע להורות שלה, קייט ציינה שאתה חייב לתת לילדים "להיות מי שהם אמורים להיות." היא גם שומרת על הרווחה שלה בראש כדי להיות האמא הכי טובה שהיא יכולה להיות.

"איך אני? אתה יודע, איפה אני נמצא? והאם אני מרגיש טוב? והאם אני מרגיש בריא?" אמר מייסד Fabletics. "ומה שלום הילדים שלי? איך הקשר שלי? כאילו, האם אני שמח עכשיו? ומה אני צריך כדי להיות מאושר? איפה אני צריך להשקיע קצת זמן במיקוד מחדש?"

קייט שומרת על הבריאות שלה, כי המשפחה היא הדבר החשוב ביותר עבורה.

"יש לי כמה אבות, יש לי ילדים בכל מקום," ה מלחמת כלות השחקנית אמרה בעבר במהלך הופעה ב יום ראשון היום עם ווילי גייסט בשנת 2021. "הציפיות היחידות שיש לי באמת גבוהות בחיי הן עם הילדים שלי ועם דברים משפחתיים. חוץ מזה, זה כאילו, אני פשוט שחררתי את זה… אני מורידה את התחת, ואז אני מתרחקת, ואני מקווה לטוב".

למרות שהייתה לה קריירה פורחת לאורך השנים, קייט העבירה הילוך עם מאמצים שונים. היא חשפה שהיא "עושה תקליט כבר כשנה" שהיא תוציא בקרוב.

"אני אוהב לשיר," ה די שמח אמרה המחברת והוסיפה כי "אין לה ציפיות" מהמוזיקה שלה במהלך ראיון עם ג'ימי פאלון ביום שני, 12 בדצמבר. "היה לי את הדבר הזה ב-COVID. בכל פעם שאתה עושה ראיונות, אנשים אומרים 'יש לך חרטות?' אני כמו 'הו, אני בתחילת שנות ה-40'. עדיין לא.' אבל במהלך COVID הייתי כאילו מה אני עושה? אני כותב מוזיקה מגיל 19. ומעולם לא שיתפתי אותה. פשוט חשבתי שזו תהיה אחת החרטות הגדולות שלי".

מוזיקה היא לא בחירה אקראית לחלוטין עבור קייט, מכיוון שהיא באה משורשים מוכשרים. אמא שלה, גולדי הוןהוציא ב-1972 אלבום בעל שם עצמי של שירי קאבר קאנטרי בשם גולדי. אבא שלה, ביל הדסוןהוא זמר מקצועי עם האחים הדסון, להקה שהקים עם אחיו.

קישור מקור