קייט הדסון משתפת תמונה חשופת חזה: הרגע שלה כמעט עירום

איך לאבד חולצה ב-10 דרכים! קייט הדסון שיתפה תמונה חשופת חזה בעודה נהנית מבוקר שמשי של סוף שבוע, והמעריצים מחאו לה כפיים רגע כמעט עירום.

"[Sun’s] מחוץ ל מפתח שלד שחקנית, 43, כתבה דרך אינסטגרם בשבת, 2 ביולי, הוסיפה כמה אימוג'ים של כוסות קפה לכיתוב שלה. ניתן היה לראות את זוכת פרס גלובוס הזהב לוגם מספל קפה לבן ללא חולצה או חזייה. קייט שמרה על גלי הבלונד הטבעיים שלה כדי לכסות את שדיה ולבשה זוג מכנסיים קצרים שחורים מול חלון שטוף שמש.

כשהתעוררה לפוסט מוקדם בבוקר שלה, אינספור מעריצים הציפו את מדור התגובות כדי לשבח את איך לאבד בחור תוך 10 ימים הרגע הנועז של הכוכב.

"אם הייתי נראה ככה, ממש הייתי הולך לכל מקום ולובש את זה ורק את #katehudsondamngirl הזה", כתב מעריץ אחד, בעוד שאחר כינה אותה "אמא לוהטת".

בעוד שרובם ניצלו את ההזדמנות להרעיף עליה מחמאות, היה רק ​​מבקר אחד כלפי חוץ זהב של שוטה הפוסט של השחקנית: אחיה של קייט, אוליבר הדסוןשהגיב בצורה מצחיקה, "לא."

באדיבות קייט הדסון/אינסטגרם

ה מלחמת כלות השחקנית פתחה בעבר על הביטחון שלה להצטלם בעירום לחלוטין. באוגוסט 2019 היא פנתה אליה בעירום ב-2001 בסטייל תמונות שער במאמר שפרסם האאוטלט.

"למען האמת, לא צריך הרבה עד שאסיר את הבגדים שלי", שיתפה אז. "אנשים יכולים להגיד מה שהם רוצים, אבל אני אוהב להיות עירום. התייצבתי עירום לכיסוי, והייתי עטויה אסטרטגית במה שהיה בעצם דואר שרשרת".

בסרטון שליווה את החיבור שלה, מייסדת Fabletics הרים את השער של הצילום חושף העור שלה ונזכרה בתגובת הנגד שהיא התמודדה עם התחזות בעירום.

"זה נאסר מחנויות או מפעלים מסוימים כי זה נחשב בלתי הולם", הוסיפה, לפני שהזכירה, "מה שלא יהיה, מכרנו חבורה שלמה מהם".

מלבד לאמץ מעט עירום, קייט גם חולקת מדי פעם רגעים מהנים בבית או ליד הבריכה, לובשת את הביקיני הכי סקסי שלה כדי לספוג את השמש. ב-11 ביוני, ילידת לוס אנג'לס שיתפה קטע של אותה שוחה לעבר כוס מרטיני שישבה ליד הבריכה כשהיא לובשת בגד ים לבן שני חלקים.

"מוכן לקיץ", היא כתבה אז את הפוסט באינסטגרם.

לקייט היו כמה שנים מרגשות עד כה, כשהודיעה על אירוסיה לארוסה דני פוג'יקאווה בספטמבר 2021 דרך אינסטגרם. השניים החלו לצאת רשמית בדצמבר 2016 וקיבלו את פני הבת רני רוז יחד באוקטובר 2018, בעוד שקייט חולקת גם את הבן ריידר עם הבעל לשעבר כריס רובינסון והבן בינגהם עם האקס מאט בלאמי.

"בוא נלך!" ה כמעט מפורסם הכוכבת כתבה את הפוסט, שכלל תמונה שלה רוכנת פנימה כדי לנשק את בעלה לעתיד.

נראה שהזוג נהנה מחיים מאושרים יחד, מכיוון שקייט אפילו העניקה לאהבתה מחווה ליום האב באמצעות אינסטגרם ב-19 ביוני.

"יום אב שמח לאבא מדהים אחד," ה משהו מושאל השחקנית כתבה אז לצד סרטון של בתם בת ה-3 מנשקת את לחיו של אביה. "אנחנו אוהבים אותך כל כך!"קישור מקור