קייט מוס האחות לוטי מוס מציגה לראשונה קעקוע פנים: תמונות

מוסיף לאוסף שלה. לוטי מוס הציג לראשונה פנים חדשות לגמרי לְקַעֲקֵעַ מלפני החגיםמציגה את הדיו שלה ב-a סדרת סרטוני TikTok במהלך חודש דצמבר.

"אני במסע שלי לעשות קעקוע פנים, למרות ששתית וכנראה שלא כדאי לך", שרה יוצרת OnlyFans, בת 24, בזמן שהמקעקע שלה הכין את עורה סרטון שהועלה לפלטפורמת המדיה החברתית ב-9 בדצמבר. הסרטון הראה את לוטי מקבלת את המילה "מאהב" בדיו מתחת לעין שלה, ולאחר מכן חותכת לסרטון שלה שוכבת במיטה בבוקר שאחרי.

"אין לי הרבה מה לומר על אתמול בלילה, מלבד העובדה שזה יכול היה לעבור בלי לעשות, אבל בעצם לא אכפת לי, זה כאן כדי להישאר עכשיו. אנחנו נלמד לאהוב את זה, העולם ילמד לאהוב את זה, אמא שלי תלמד לאהוב את זה – בתקווה – אממ, כן, אל תשתה אלכוהולילדים."

באדיבות לוטי מוס/טיקטוק

בחיבור שנכתב עבור גלמור בריטניה שפורסמה ב-22 בדצמבר, המשפיענית – שבעבר עסקה בבעיות חרדה והתמכרות – נפתחה על החלטתה לעשות קעקוע פנים.

"מאז הגמילה, אני במסע של גילוי עצמי. ביליתי זמן רב בבאלי, מוקפת בטבע, בקריאה לבדי או ביליתי עם אנשים בעלי דעות דומות – ולמדתי לאהוב את עצמי שוב ולבסוף משוחררת מהחיים הקודמים שלי", כתבה. "בגלל זה החלטתי לעשות קעקוע על הפנים שלי; המילה 'מאהב' מתחת לעיניי. כן, זה היה אימפולסיבי, אבל אחרי שנים שבהן הייתי כל כך נשלט, זו הייתה הדרך שלי לבטא שאני חופשי. אני כבר לא נשלט."

לוטי כתבה גם על חיפושים בגיל 13 ונדחפת לתעשיית הדוגמנות בגיל כה צעיר, וציינה שזה לקח ממנה מחיר. בריאות נפשית – במיוחד בגלל אחותה המפורסמת, קייט מוס.

"תמיד הרגשתי שאני חי בצל שלה. כשהתחלתי, תמיד הייתי רק 'האחות של קייט מוס'. זה היה לי ממש קשה כשגדלתי, במיוחד לא להיות כל כך קרוב עם אחותי", הודתה וציינה שלה ולדוגמנית העל "אין ממש מערכת יחסים עכשיו" ושהיא לא מדברת על זה.

"אבל אז, הפצצתי באנשים שכל הזמן שואלים אותי על אחותי – הייתי הולכת לבתים של חברים שלי והיו תמונות שלה על הקירות – וזה באמת עורר הרבה בעיות נטישה", המשיכה . "קשה כשיש לך מישהו 'קרוב' אליך שעושה בדיוק את אותה עבודה כמוך, שכבר בולט מאוד בתעשייה, אבל אין לו עצות או הדרכה".

קעקוע הפנים של הדוגמנית מגיע גם הוא על רקע תגובת הנגד שקיבלה לאחר שהגיבה עליו ניו יורק מגזינים "שנת תינוק נפוכריכה, שבה היא לא הוזכרה.

"ברור שזה לא הוגן שאנשים שמגיעים ממשפחות מפורסמות מקבלים מעמד בגלל זה. אבל נחשו מה? החיים אינם הוגנים", כתבה דרך חשבון הטוויטר שלה, שמאז היא מחקה לאחר שהטייק השנוי במחלוקת שלה הפך ויראלי. "אז במקום להיות שלילי לגבי הצלחתם של אנשים אחרים, לך נסה ליצור משלך!"

קישור מקור