קיילי ג'נר הטיחה על כך שהיא לא מקפידה על 'כללים' במעבדת הקוסמטיקה

קיילי ג'נר הטיחה על כך שהיא לא מקפידה על 'כללים' במעבדת הקוסמטיקה

הקרדשיאנס כוכב קיילי ג'נר זורק שוב, אבל הפעם, זה לא בגלל כמה המטוס הפרטי שלה מזהם את הסביבה. מעריצים מגיעים לאייל היופי לאחר שנראתה שוברת פרוטוקולי בריאות ותברואה במהלך ביקור במעבדת האיפור שלה.

"בסדר, אז אנחנו במילאנו ל-24 שעות כדי לבקר בכל מפעלי האיפור כדי לבדוק דברים חדשים של Kylie Cosmetics שמגיעים [out] שאני מאוד מתרגש ממנו", שיתף בן ה-24 בסרטון שפורסם אליו טיק טוק ביום רביעי, 3 באוגוסט. "רציתי לקחת אתכם איתי."

במונטאז' הווידאו, קיילי נראית לבושה בבגד גוף שחור עם שרוולים קצרים מתחת לזוג מכנסיים רחבים שחורים כשהיא מצטלמת לסלפי מהיר במעלית. היא השלימה את המראה שלה עם ארנק מנעול בצורת לב ומשאבות שחורות לפני שהתכסתה במעיל מעבדה לבן.

שיערה השחור והארוך הארוך של האחות קרדשיאן-ג'נר הצעירה ביותר נתלה על גבה כשהיא עברה במעבדה עם צוות צילום, וכמה מעריצים התייצבו עם חוסר רשת השיער שלה.

"תלבש כובע שיער", הגיב אחד העוקבים השמירה על קשר עם הקרדשיאנס אלום נראה מערבב מרכיבים בכוס. "[Aren’t] אתה אמור ללבוש כפפות, מסכה ואת רשת השיער???" אחר צלצל. "אני פשוט רואה כל כך הרבה כללי מעבדה שלא מקיימים", עוד אחד הוסיף.

בזמן שקיילי הייתה בעיר ובדקה מוצרים חדשים כשהיא מתכוננת להוסיף יסודות לקו הקוסמטיקה שלה, ביקורה של יום אחד בעיר האיטלקית בא בעקבות נגררת בגלל השימוש המופרז שלה במטוס הפרטי שלה.

ביולי, חשבון הטוויטר @CelebJets חשף כי קיילי והחבר טרוויס סקוט לקחה את המטוס שלה, אייר קיילי, מקמרילו, קליפורניה, לנמל התעופה ואן נויס בלוס אנג'לס, טיסה של 17 דקות, מה שעורר זעם עצום בקרב שוחרי איכות הסביבה.

"קיילי ג'נר טסה פרטית ל-17 דקות ואתה באמת מודאג לגבי קשית הפלסטיק שלי?" משתמש אחד בטוויטר כתב, לאחר שהחדשות הפכו לוויראליות. אחר הוסיף: "אלה חלק מהטיסות שקיילי ג'נר לקחה החודש. טיסה 1: 3 דקות. טיסה 2: 17 דקות. טיסה 3: 28 דקות. אם אתה עושה כל מה שאתה יכול למען כדור הארץ ומרגיש 'מעט' זועם מזה, אתה לא לבד".

"80% מהאנשים מעולם לא לקחו מטוס וקיילי ג'נר נמצאת כאן בטיסות רגילות של 10 דקות, 5 טיסות בשבוע האחרון פחות מ-30 דקות, אחת הייתה באורך 3 דקות", כתב אחר והוסיף, "טביעת הרגל הפחמנית שלה עבור טיסה אחת של 10 דקות, היא יותר ממה שחלק מהאנשים עושים בשנה".

נציג של קיילי לא הגיב מיד בקשרבקשות של תגובה.

קישור מקור