קיילי ג'נר היסטוריית היכרויות: החברים לשעבר שלה, מערכות יחסים

קיילי ג'נר היסטוריית היכרויות: החברים לשעבר שלה, מערכות יחסים

למישהו יש סוג! במהלך השנים, קיילי ג'נר היו לו קומץ של חברים משמעותיים וכמעט כולם היו מוזיקאים – כולל ג'יידן סמית, קודי סימפסון, Tyga והאהבה הנוכחית שלהה, טרוויס סקוט.

כמובן, מערכת היחסים של קיילי עם הראפר "עור אווז" הייתה הרצינית ביותר, כפי שהזוג חולק כעת בַּת סטורמי וובסטר ובנם, ששמו החדש לא נחשף לאחר שקראו לו בתחילה וולף וובסטר בפברואר 2022. עם זאת, שלהם מערכת יחסים קצת קשה להתעדכן בסטטוס.

באוקטובר 2019, קיילי חשפה שהיא וטרוויס לקחו הפסקה. "טראוויס ואני נמצאים ביחסים מצוינים והפוקוס העיקרי שלנו כרגע הוא סטורמי", הראשון מתעדכן עם הקרדשיאנים כוכב צייץ בזמנו. "החברות שלנו והבת שלנו היא בראש סדר העדיפויות."

החל מקיץ 2020, הלהבות לשעבר הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם. למתחילים, טרוויס בילה זמן רב עם סטורמי וקיילי במהלך הסגר נגיף הקורונה בלוס אנג'לס.

"בזמן ההשבתה הזה, קיילי עדיין עובדת על שיתופי פעולה וקווי יופי עתידיים בעוד שטרוויס עוסק בכתיבה ויצירה של מוזיקה", אמר בעבר מקור סגנון חיים. "יש להם חיים נפרדים, אבל ההסגר, למרות שהם לא ביחד 24/7, בהחלט קירב אותם זה לזה".

לפי מקור נוסף, מייסדת Kylie Cosmetics והאמן "SICKO MODE". היו "בתהליך" לחזור להיות ביחד מאז פברואר. "הם רק נזהרים כי הם צריכים לחשוב על סטורמי."

בסופו של דבר, הם "לא רוצים לחזור להיות ביחד ואז להיפרד", הוסיף המקור. "אז במקום זאת, הם לוקחים את זה לאט ומנסים ליישב את ההבדלים ביניהם."

הצמד A-list נצפה לאחרונה יחד ב-14 ביוני. קיילי וטרוויס ניסו לשחק פחדן בכך שעזבו את מסעדת "הנייס גאי" בלוס אנג'לס בנפרד, אך צולמו מאוחר יותר נכנסים לאותו רכב שטח שחור. שלושה ימים לאחר מכן, קיילי נתנה לטראוויס צעקה נוגעת ללב באינסטגרם ליום האב, בנוסף לבילוי היום יחד עם בתם. ברור, לא משנה היכן טרוויס וקיילי עומדים מבחינה רומנטית, הם תמיד ישימו את ילדיהם במקום הראשון.

לאחר הפרידה הקצרה שלהם, הזוג עדיין חזק היום, מכיוון שקיילי אפילו נתנה לעוקבי האינסטגרם שלה הצצה לרומנטיקה שלהם.

"אתה רוצה לקחת את שלי או את שלך?" ה קרדשיאנס כוכב עם הכיתוב an אינסטגרם פוסט ביולי 2022, שהציג תמונה בשחור-לבן שלהם בחיבוק חם בין המטוסים הפרטיים שלהם.

גלול בגלריה כדי לראות את מערכות היחסים הקודמות של קיילי ואת מערכת היחסים הנוכחית שלה עם טרוויס!קישור מקור