קיילי ג'נר וטרוויס סקוט מכינים כריכים בבית עם סטורמי

קיילי ג'נר וטרוויס סקוט מכינים כריכים בבית עם סטורמי

שף ביתי Hidden Hills! קיילי ג'נר הציע למעריצים א הצצה לתוך חייה בבית לאחר שקיבלה את פני התינוק מספר 2, וחלקה כריכים שהכינה עבורם טרוויס סקוט והבת סטורמי במטבח הביתי שלה.

"ביי אמרה שאני רוצה סנדוויץ'", כתבה מייסדת קיילי קוסמטיקס תמונה שפורסמה בסטוריז שלה באינסטגרם ביום שלישי, 5 ביולי.

הפוסט הראה מגוון של מרכיבים כולל הודו של חוות בריסטול, חמוצים ומגוון גבינות ולחמים, ואחריו תמונות של הכריכים המוכנים. ה קרדשיאנס הכוכבת כללה גם סרטון שמראה את החלק הפנימי של הכריך שלה, שהיה מלא בבשר ומיונז.

"אומג ושלי," היא כתבה עם חמישה אימוג'י מרירים. לשתות, אמא לשניים לגמה קולה בבקבוק זכוכית.

העדכון המתוק של המדיה החברתית הושלם עם סרטון של קיילי, טראוויס וסטורמי בזמן שהם אוכלים את הכריכים שלהם יחד. בזמן שקיילי נגסה בסאב שלה, טראוויס חייך אל סטורמי מתולתלת ברקע.

"זה נראה יפה… מממ", אמרה ילידת קלבסאס, קליפורניה, בסרטון אחד כשהיא מתפעלת מהיצירה האכילה שלה עם הודו, גבינה, חסה ועגבנייה.

במהלך סוף השבוע של יום העצמאות שלהם, קיילי וסטורמי בילו את זמנן לצד הבריכה, כשכוכבת הריאליטי שיתפה תמונה של בתה שוכבת ליד הבריכה לובשת זנב בתולת ים. "שוחה עם בתולת הים שלי היום", כתבה קיילי את העדכון של 4 ביולי באמצעות סטוריז באינסטגרם.

בנוסף לבת סטורמי, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום והראפר "גבוזות" חולקים בן, שאותו קיבלו ב-2 בפברואר 2022. לאחר שהודיעו שהם קראו לבנם וולף, השניים גילו מאוחר יותר שהם החליטו לשנות את שמו.

"לידיעתך שמו של הבן שלנו כבר לא וולף," ה החיים של קיילי alum כתב דרך אינסטגרם במרץ. "פשוט ממש לא הרגשנו שזה הוא."

מאז, בני הזוג עדיין לא חשפו את שמו של בנם. בעוד שהזוג בחר לשמור על פרטיות הפרט הזה, דבר אחד שהם לא שומרים בסוד הוא מתכון הסנדוויץ' שלהם. המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של הכריכים הביתיים של קיילי ג'נר וטרוויס סקוט.

קישור מקור