קיילי ג'נר חולקת הצצה נדירה של הבן התינוק בסרטון ההכנה של Met Gala

מראה נדיר! קיילי ג'נר שיתפה הצצה לבנה שזה עתה נולד בסרטון "תתכוננו איתי" עליה ערוץ יוטיוב כמו כוכב הריאליטי שהתכונן לגאלה Met 2022.

"תראה את הנעליים החמודות של הבן שלי," ה מתעדכן עם הקרדשיאן אלום, בת 24, פרצה לעבר נעלי הספורט ג'ורדן של הילד הצעיר שלה בסרטון שפורסם ביום רביעי, 4 במאי. "הוא אפילו לא יכול ללכת עדיין."

תמונה באדיבות קיילי ג'נר/יוטיוב

בנה – שכינויו טרם נחשף מאז שונה לשמצה מוולף – טס לניו יורק במטוס פרטי לצד אמו, סטורמי וובסטר, קלואי קרדשיאן, קריס ג'נר ו קורי גמבל.

המייסדת של קיילי קוסמטיקס לבשה שמלת כלה לבנה עם כובע בייסבול לאחור לקראת שובה לגיוס התרומות לאופנה הגבוהה ביום שני, 3 במאי, והעניקה למעריצים מבט מבפנים על תהליך הגלאם האינטנסיבי שלה.

לא נכח באירוע בשנת 2021 לאחר שחשף שסטורמי חלה, ה החיים של קיילי הכוכבת הודתה השנה, היא כמעט דילג על הגאלה. "הסיבה היחידה שבגללה הגעתי ל-Met השנה, למען האמת, החלטתי שבאמת ברגע האחרון אני לא הולכת", הקרדשיאנס כוכב הסביר בהמשך הסרטון. "אלא אם כן אוכל ללכת ולכבד את וירג'יל [Abloh] ואתה יודע, שאנון הייתה רוצה שאלך ואני אלבש אוף ווייט, אז זו הסיבה היחידה שאלך."

אמא לשניים הוסיפה, "וירג'יל ואני דיברנו על זה בשנתיים האחרונות. הייתי אמור ללכת איתו ב-2020, אז זה מרגיש נכון שהמט שלי יחזור אני הולך עם אוף ווייט".

באשר לבנה, שמו החדש טרם נחשף. "פשוט לא שינינו את זה באופן חוקי או משהו, אז אני לא רוצה להכריז על שם חדש ולשנות אותו שוב", אמרה קיילי תוֹסֶפֶת בראיון מאפריל 2022. "אז, כן, אנחנו פשוט לא מוכנים לחלוק שם חדש עדיין."

האישיות של Hulu כיבדה לאחרונה את אביו ואת החבר של בנה, טרוויס סקוט, במחווה נדירה ביום הולדתו בשבת, 30 באפריל. "יום הולדת שמח, אהובי, החברה הכי טובה שלי", כתבה קיילי בסטורי באינסטגרם לצד תמונה שלה מלטפת את לחיו של הראפר "SICKO MODE". "האדם והאב הכי מיוחדים לתינוקות שלנו @travisscott."

קישור מקור