קיילי ג'נר חשפה את שמו של בנה בסרטון, אומר סופרפאן

נותן רמזים. בזמן קיילי ג'נר שמרה את שמו של בנה בסוד, היא לכאורה חשפה את הכינוי למעריץ-על במסיבת השקה של קו הקוסמטיקה שלה בלוס אנג'לס.

מעריץ של קרדשיאן-ג'נר קולט פולסן עלתה לאינסטגרם ביום רביעי, 24 באוגוסט, כדי לשתף קליפ של קיילי, בת 25, לוחשת באוזנו את הכינוי של בנה. "קיילי ג'נר אמרה לי את השם", נכתב בטקסט על המסך כשכוכבת הריאליטי כיסתה את פיה כדי להסתיר את הסוד.

לאחר שקיילי הופיעה לחשוף את השם, קולט שיתף את הסכמתו בכך שהביע הבעה מזועזעת.

נראה היה שהיא גם חולקת רמז נוסף על הכינוי המסתורי של בנה. בהודעה הבאה סרטון אינסטגרם, קיילי שרה "עלייה וזרח" לבקשתו של קולט. ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום הפכה בעבר לוויראלית בשנת 2019 כאשר שרה את המשפט לבתה סטורמי, בת 4.

בתגובה לשחזור שלה של הקליפ הויראלי, המעריצים מיהרו למדור התגובות של הפוסט כדי לשער על שם התינוק. "קוראים לו סאני חחח. בוקר אור!" כתב אדם אחד. בינתיים, משתמש אחר ברשתות החברתיות ניחש ששמו של התינוק הוא נייט.

קיילי קיבלה בברכה את ילדה השני עם החבר שלה, טרוויס סקוטב-2 בפברואר. ימים לאחר מכן, איל ה- Kylie Cosmetics חשף ששמו של בנם היה וולף וובסטר.

באדיבות קולט פולסן/אינסטגרם

עם זאת, בני הזוג חשפו מאוחר יותר כי הם שינו את שמו של בנם בפוסט של סטורי באינסטגרם ב-21 במרץ. "לידיעתך השם של הבן שלנו הוא כבר לא וולף. פשוט ממש לא הרגשנו שזה הוא", כתב אז כוכב הולו. "רק רציתי לשתף כי אני כל הזמן רואה את וולף בכל מקום."

קיילי הכריזה על החדשות על שינוי השם שעות ספורות לאחר שירדה רגשית ומחממת לב וִידֵאוֹ ליוטיוב שכותרתו "לבנו". זה תיעד את הריונה ואת לידת התינוק. המסגרת הסופית של הסרטון כללה גרפיקה שהראתה את תאריך הלידה והמשקל שלו, אם כי היא לא כללה את שמו של הבן.

לא קיילי ולא טראוויס, בת 31, חשפו את שמו של התינוק, למרות שבני משפחתה המפורסמים הפילו כמה רמזים למה הכינוי יכול להיות.

קריס ג'נרהחבר של, קורי גמבלעורר ספקולציות ששמו של התינוק הוא רבי כאשר כלל את השם בפוסט המחווה ליום ההולדת של קיילי ב-10 באוגוסט.

"יום ב' שמח לאחד של אחד. לאייס שלי זה תמיד הוציא את הגב שלי לכאן בתעלות החיים האלה… תודה @קיילי ג'נר", כתבה קורי, בת 41, לצד מספר תמונות עם אם לשניים. "אהבה גדולה HBD. & תודה על הכל והתינוקות הגדולים והיפים שלי! רב מה קורה… הא."

מעריצים מיהרו לרשתות החברתיות כדי לתהות אם קורי חשף בטעות את שמו של התינוק. "הוא הזכיר את הרב. מי זה רב? מיד חשבתי שזה קשור לשמו של התינוק הקטן", כתב אדם אחד. "לשנייה שם חשבתי שקראו לבן רב", הודה אחר.

עם זאת, משתמשי מדיה חברתית אחרים ציינו כי Rav עשוי להיות הכינוי של קורי לטראוויס.קישור מקור