קיילי ג'נר מוחאת כפיים בחזרה למאוורר על שפתיים הערה: 'צא לדרך'

אל תתעסק איתה! קיילי ג'נר מחא כפיים לביקורת של מעריץ על שפתיה תחת חדש טיק טוק וִידֵאוֹ.

"השפתיים, בבקשה", הגיב המשתמש המקוון לצד אימוג'י צוחק בשבת, 20 באוגוסט, אליו קרדשיאנס כוכב, בן 25, הגיב במהירות וכתב, "זה המסנן, אבל תכבה."

בקליפ, קיילי הצטלמה לצד חברה ולכאורה התווה את שפתיה עם תוחם שפתיים יעיל, מה שגרם להן לצוץ יותר לאורך הסרטון. עם זאת, מספר מגיבים אחרים האשימו אותה בניתוח פלסטי.

"היא התכוונה למילוי", הגיב אדם אחד, בעוד שרבים אחרים כתבו, "השפתיים".

באדיבות קיילי ג'נר/טיקטוק

עם זאת, מעריצים אחרים הגנו על מייסדת Kylie Cosmetics, כאשר אחת הערה, "הפילטר גורם לשפתיים שלך להיראות טוב יותר" ואדם שני כתב, "יש ממש הפילטר שבו השתמשה מחובר ל-TikTok, wdym???"

עם זאת, זו בהחלט לא הייתה הפעם הראשונה שאישיות Hulu התמודדה עם האשמות של ניתוחים פלסטיים. עם זאת, היא גם הייתה פתוחה לגבי השינויים הקוסמטיים שהיא קיבלה בעבר.

קייל חשפה לראשונה שהיא קיבלה מילוי שפתיים במהלך פרק משנת 2015 של מתעדכן עם הקרדשיאנים.

"יש לי חומרי מילוי שפתיים זמניים", אמרה אז בווידוי פרטי. "זה פשוט חוסר ביטחון שלי, וזה מה שרציתי לעשות. כולם תמיד מפרידים אותנו. אני רוצה להודות בשפתיים, אבל אנשים כל כך ממהרים לשפוט אותי בכל דבר, אז אולי הייתי מסתובב על קצות האצבעות על האמת, אבל לא שיקרתי".

כמעט שש שנים מאוחר יותר, אמא לשניים – שחולקת את הבת סטורמי בת ה-4 ובן בן 6 חודשים, ששמו טרם נחשף, עם החבר טרוויס סקוט – הסבירה את הסיבה האחרת מאחורי בחירתה לקבל זריקות.

"בחור אמר לי, 'אוי, אלוהים, אתה כל כך מנשק, אבל יש לך שפתיים כל כך קטנות', או משהו כזה", אמרה קיילי במהלך חלק 1 של הסרט. KUWTK מיוחד לאיחוד ביוני 2021. "ואז, מאז… מכאן ואילך, הרגשתי… שאי אפשר לנשק אותי. לקחתי את זה ממש קשה. בדיוק כשבחור שאתה אוהב אומר את זה, אני לא יודע, זה פשוט השפיע עליי. פשוט לא הרגשתי נחשקת או יפה".

היא גם תיארה כיצד היא תשפר את שפתיה עם איפור לפני קבלת מילוי שפתיים.

"ממש רציתי שפתיים גדולות יותר", הוסיפה אז קיילי. "הייתי מעלה את השפתיים שלי בתוחם שפתיים רק כדי ליצור אשליה של שפתיים גדולות יותר. ואז, לבסוף, הייתי כמו, 'תוחם השפתיים הזה לא עושה את זה', ובסופו של דבר סידרתי את השפתיים שלי".

קישור מקור