קיילי ג'נר מוחאת כפיים בחזרה TikToker שקרא לה 'Cringey'

בעידן הקלאפבק שלה! קיילי ג'נר השיב למבקר מקוון שהאשים את ה-TikTok שלה וִידֵאוֹ של להיות "אוצר".

זה באמת לא כזה עמוק או מחושב", ה קרדשיאנס כוכבת, בת 25, ענתה בהתייחסה לסרטון שבו ניסתה את אודמי השפתיים החדשים שלה של Kylie Cosmetics במכונית שלה. "לקח לי חמש דקות להכין את הסרטון הזה, וכן, אני עדיין נוהג ועושה דברים רגילים."

בסרטון התגובה, ה-TikToker @plastichandler טען שקיילי מנסה בכוונה להתנהג כמו משפיעה כדי להגיע ליעד הדמוגרפי שלה. בעוד ששיתף את מחשבותיו הארוכות על כוכב הריאליטי, הוא גם ציין כי "אין לו סיבה לדבר" בעניין.

"את מיליארדרית, ילדה. למה אתה בודק ערכות שפתיים במכונית שלך כשאתה גר בבית של מיליוני דולרים? כאילו, לא סתם הלכת לחנות ולקחת את זה", אמר לפני שציין שהסרטון דומה יותר למשפיען. אמה צ'מברלייןהסגנון של.

Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

"[The Kardashians] צריך למצוא [influencers] שזכו לפופולריות מהיותם נורמליים משהו ואז הם לוקחים את האישיות שלהם ואת התכונות שלהם ואת מה שהם עושים אז הם יכולים לעשות סרטונים כאלה ולהיראות נורמליים מספיק כדי להתייחס אלינו – כי הם מיליארדרים", המשיך.

לאחר שקיילי הגיבה לפוסט הראשון שלו, הוא פרסם סרטון תגובה שהודה שהוא "אוהב" את הקרדשיאן-ג'נר הצעירה ביותר וצפה מתעדכן עם הקרדשיאנים במהלך השנים. עם זאת, הוא ציין כי הוא מאמין שמנהל המדיה החברתית של קיילי סקין הגיב על הפוסט שלו בשם הכוכב.

"כנראה יש לה TikTok בטלפון שלה עבור Stormi. אני לא חושב שהיא עוברת על סרטונים שהיו להם 30,000 לייקים בזמנו ומגיבים עליהם", אמר. "לכל מי שהוא עד כדי כך מפורסם יש מנהל מדיה חברתית שמנהל עבורו את החשבונות שלו. אלו עבודות מאוד אמיתיות שיש לאנשים".

מאז שנעשתה מאוד פעילה ב-TikTok בחודשים האחרונים, לקיילי היה זמן להטיח מבקרים מקוונים שהשאירו תגובות שליליות מתחת לפוסטים שלה. באוגוסט, מייסד קיילי סווים פרסם א טיק טוק עם הבסט שלה סטסי קרניקולהשם השניים היו בובבים.

"השפתיים בבקשה", כתב משתמש מקוון, לפני שקיילי הגיבה, "זה הפילטר אבל כבה".

אוהדים יצאו להגנתה במהירות כשאדם אחד כתב, "תתנהגו כאילו אנשים לא משתמשים בפילטר של פופה כל יום", בעוד תגובה אחרת נכתבה, "'זה הפילטר אבל כבה', הייתי בוכה את עצמי לישון אחרי זה."

קישור מקור