קיילי ג'נר מצלמת את טראוויס סקוט, הניסוי המדע של סטורמי: וידאו

קיילי ג'נר מצלמת את טראוויס סקוט, הניסוי המדע של סטורמי: וידאו

מדען עתיד! קיילי ג'נרהבת של סטורמי וובסטר, נהנתה מניסוי מהנה של הר געש עם אביה, טרוויס סקוטבסרטון מקסים.

ב טיק טוק פורסם ביום חמישי, 14 ביולי, ה קרדשיאנס בת ה-4 של הכוכבת נראתה מוזגת את החומרים לפרויקט "וולקנו מעבדה פאד" בחוץ עם הראפר "גבשושית", 31. בזמן שסטורמי ספרה את המדידות, אביה דאג לעזור. לפני שהם התחילו בכיף הוולקני, טרוויס עצר את סטורמי כדי לסקור איתה בקצרה את ההבדל בין מאגמה ולבה, מה שהפעוט ידע בביטחון.

לאחר מכן הם נהנו לראות את הניסוי שלהם מתפרץ על הדשא בזמן שאמן "Sicko Mode" הריע אותו, בעוד שניתן היה לשמוע את סטומי אומר "לבה לוהטת!" ברקע.

סטורמי הופיעה די נוכחות בחשבונות המדיה החברתית של אמא שלה. יום אחד בלבד לפני פרויקט מדעי המשפחה שלהם, קיילי, בת 24, נתנה למעריצים הצצה מהירה לארון המשובץ המעצב של בתה, שכלל מגוון של נעליים ושמלות מסוגננות.

@קיילי ג'נר

♬ סאונד מקורי – קיילי ג'נר

מלבד אינסטגרם, הילד עשה מספר הופעות גם בחשבון TikTok של קיילי. אולי אחד הקליפים האייקוניים ביותר היה הופעת הבכורה הרשמית של Stormi ב-TikTok ב-6 ביולי, שקיילי כללה אודיו קומי לסינכרון ליפ.

"מה יותר טוב מנערת כיסוי אחת?" קיילי הוציאה את הפה לפני שחתכה את המצלמה כדי לחשוף את בתה כשהם הרימו שתי אצבעות. "שתי בנות כיסוי!"

מייסד קיילי קוסמטיקס העלה גם רגע יקר מהם, שוכב יחד במיטה בזמן שקיילי השמיעה אודיו שפיתחה את הקו המפורסם "Stormi Baby" "Stormi, you look like mommy, baby."

למרות שהפעוטה לא אמרה כלום, היא חייכה וציחקקה למשמע קולה של אמא שלה.

בעוד שסטורמי הפכה לסנסציה של TikTok, היא גם צעירה בעלת ידע! היא אפילו תייגה יחד עם קיילי את Ulta Beauty כדי לבחור מספר מוצרים מחברת האיפור של קיילי.

"בסדר, זה יום מאוד מיוחד היום, כי אני לוקחת את הבת שלי לראות את האיפור שלי באולטה", אמרה האישיות של Hulu בקליפ ששיתפה באמצעות TikTok ב-8 ביוני. קיילי שאלה אז את בתה, "התרגשת?" וסטורמי הגיב לו במתיקות, "כן."

כל המשפחה נהנית מהחיים עד כה מאז מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום ילדה את ילדם השני – תינוק – ב-2 בפברואר.

בזמן שהזוג קרא לו בתחילה וולף וובסטר, קיילי הודיעה מאוחר יותר שהם משנים את שמו.

"לידיעתך השם של הבן שלנו הוא כבר לא וולף", היא כתבה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-21 במרץ. "פשוט ממש לא הרגשנו שזה הוא. רק רציתי לשתף כי אני כל הזמן רואה את וולף בכל מקום".

קישור מקור