קיילי ג'נר משמעות השם לתינוק

סוף סוף! קיילי ג'נר חשף את השם החדש שלה ו של טרוויס סקוט בן לאחר ששינה אותו מוולף וובסטר.

"אייר" קיילי, בת 25, כתבה את הכיתוב an אינסטגרם פוסט בשבת, 21 בינואר, הכולל תמונה שלה מחזיקה את התינוק שלה בזרועותיה. בעוד שאמא לשניים לא חשפה את המשמעות מאחורי שמו של בנה, אייר פירושה "אריה של אלוהים", לפי nameberry.com.

באדיבות קיילי ג'נר/אינסטגרם

ב-21 במרץ, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום, 24, הפתיעה את המעריצים כשהודיעה שהכינוי של הרך הנולד לא מתאים לו.

"לידיעתך, השם של הבן שלנו הוא כבר לא וולף", שיתפה קיילי באמצעות סטורי האינסטגרם שלה. "פשוט ממש לא הרגשנו שזה הוא. רק רציתי לשתף כי אני כל הזמן רואה את וולף בכל מקום".

קיילי ג'נר בן
באדיבות קיילי ג'נר/אינסטגרם

הזוג לא חוזר, שוב, קיבל את פני התינוק מספר 2 ב-2 בפברואר 2022, ארבע שנים ויום אחד לאחר שנולדה ילדם הראשון, בתם סטורמי וובסטר.

קיילי ג'נר בן
באדיבות קיילי ג'נר/אינסטגרם

"2/2/2022", איל ה- Kylie Cosmetics כיתוב תמונה בשחור-לבן של סטורמי מחזיקה את ידו של אחיה בזמן שהכריזה על לידתו.

למרות שהזוג שמר במידה רבה על פרטי לידת בנם, קיילי אכן נתנה למעריצים קצת יותר מידע כשהיא פרסמה "לבן שלנו"ב-22 במרץ.

בקליפ של כמעט 10 דקות ביוטיוב, שחקה את הסרטון "לבת שלנו", אמא של הריאליטי בטלוויזיה חשפה שסטורמי ואחיה חלקו את אותו תאריך יעד. היא גם חשפה שהוא שקל 8 ק"ג 13 אונקיות. לגבי החשקים שלה להריון? "סטייק," אמרה קיילי למצלמה. "כמו בשר אדום לצהריים וערב ותפוח אדמה אפוי, זה כמו הדיאטה שלי. רק הרבה בשר."

ימים קודם לכן, ילידת קליפורניה עדכנה על מסע ההריון שלה לאחר הלידה.

"אני רק רוצה לומר לאמהות שלי שאחרי לידה לא היה קל. זה מאוד קשה", אמרה למעריצים בסטורי באינסטגרם ב-15 במרץ. "זה לא קל, נפשית, פיזית, רוחנית, זה פשוט מטורף. לא רציתי פשוט לחזור לחיים בלי להגיד את זה כי… עבור אמהות אחרות שעוברות את זה עכשיו, אני חושבת שאנחנו יכולים להיכנס לאינטרנט וזה עשוי להיראות הרבה יותר קל עבור אנשים אחרים ולהפעיל עלינו לחץ, אבל גם לי זה לא היה קל. זה היה קשה."

בהודעה לאמהות אחרות, קיילי המשיכה, "זה בסדר לא להיות בסדר. ברגע שהבנתי שאני מפעיל לחץ על עצמי, אני רק מזכיר לעצמי שעשיתי בן אדם שלם, ילד קטן בריא ויפה, ואנחנו חייבים להפסיק להפעיל לחץ על עצמנו כדי לחזור. אפילו לא פיזית, רק נפשית אחרי הלידה. אז פשוט לשלוח קצת אהבה."קישור מקור