קיילי ג'נר משתמשת בקול של ג'ורדן וודס באודיו של TikTok

החלקה מביכה? קיילי ג'נר שיתף חדש טיק טוק סרטון שכלל את הבסטייה לשעבר שלה ג'ורדן וודס' קול ברקע.

"כשההורמונים לאחר הלידה שלך מתחילים להתאזן," קרדשיאנס כוכבת, בת 24, כתבה את הקליפ ביום חמישי, 12 במאי, שכלל את סינכרון השפתיים שלה לאודיו מהתוכנית הקודמת שלה החיים של קיילי. כשהיפהפייה הברונטית השמיעה את הדיאלוג, נשמעה גם הקוסטר לשעבר וחברה שלה, ג'ורדן, בן 24.

"אחי, אני מחזיר את האישיות שלי. כאילו, אני מרגישה כמו עצמי שוב," אמרה האישיות של Hulu, ובינתיים ניתן היה לשמוע את ג'ורדין אומר, "כן, אני יודע".

לאחר שצפו ברגע, המעריצים הצביעו במהירות על נוכחותו של החבר לשעבר של קיילי.

"להבין שזה [Jordyn] ברקע", הגיב אחד המעריצים. "למה אני מרגיש שג'ורדן וקיילי עדיין מדברים?" אחר צלצל.

Laurent Vu/Sipa/Shutterstock

כזכור, החברות של ג'ורדן וקיילי הגיעה לקיצה דרמטי לאחר שהיא נצפתה מתפנקת עם אחותה של קיילי קלואי קרדשיאןהאקסית של טריסטן תומפסון בפברואר 2019. באותה תקופה, כוכבת ה-NBA, 31, צולמה מפלרטטת עם נשים אחרות בזמן שהמייסד Good American, 37, היה בחודש התשיעי להריונה מבתם, טרו תומפסון.

בעקבות האירוע, מקורב תיאר באופן בלעדי ל בקשר הכימיה של ג'ורדן וטריסטן בזמן שהם בילו ערב ב-SHOREbar בסנטה מוניקה, קליפורניה.

"טריסטן וג'ורדן התחבטו זה בזה, הם התכרבלו, החזיקו ידיים", אמר המקור אז. "טריסטן שפשף את התחת שלה, הם בהחלט התחברו. ג'ורדן נראתה כמו קלואה עם הצמות כשהייתה ברונטית. זה היה סוריאליסטי. לא האמנו".

חודש לאחר מכן, ג'ורדן הסבירה את הצד שלה בסיפור בראיון ב- ג'יידה פינקט סמית'של Red Table Talkוציין שהם רק "התנשקו" בלי שום "לשון" או "תשוקה" כרגע.

"אני יודע שניסיתי להגן על הלב של קלואה… אני לא הורסת בית", אמרה הדוגמנית במרץ 2019. "לעולם לא אנסה לפגוע בבית של מישהו, במיוחד מישהו שאני אוהב ומישהו שיש לו בת יפה. אף פעם לא ניסיתי לגנוב גבר של מישהו. אני לא צריך את המצב שלך. אני באמת פשוט פגעתי בכל כך הרבה אנשים נוספים בכך שלא אמרתי את האמת".

שלוש שנים לאחר מכן, נראה שמייסדת קיילי קוסמטיקס והדוגמנית המשיכו מהאירוע. קיילי והחבר שלה, טרוויס סקוטקיבלו בברכה את ילדם השני יחד בפברואר 2022. בינתיים, ג'ורדן נמצא במערכת יחסים ארוכת טווח עם שחקן NBA טאון קארל-אנטוני מאז שהם יצאו לציבור עם הרומן שלהם בספטמבר 2020.

קישור מקור