קיילי ג'נר משתפת הצצה מהארון של סטורמי וובסטר: תמונות

הנסיכה הקטנה שלה! קיילי ג'נר נתנה למעריצים הצצה לארון של בתה סטורמי וובסטר, שמלא באינספור טמפי מעצבים.

"החללים האהובים עליי בחדרי הילדים שלי [plus] new @kyliebaby," ה קרדשיאנס כוכב, 24, כיתוב an אינסטגרם פוסט וידאו ביום רביעי, 13 ביולי, כדי לקדם את מוצרי Kylie Baby שלה.

בתחילת הסרטון הוצגו צילומים לכאורה מחדרי הצעירים, הכוללים ספה נוחה וסוס נדנדה מעץ. לאחר מכן, נחשפו קטעים מהארון המקסים של בת ה-4, שחשפו מגוון של נעלי פעוטות מאורגנות בצורה מושלמת ממגפיים ורודים ולבנים ועד סנדלים צבעוניים. צילום נפרד הציג גם את המלתחה של סטורמי, שבה שמלות וחולצות שונות תלויות על קולבים ורודים.

באדיבות קיילי ג'נר/אינסטגרם

מלבד סטורמי, קיילי גם נתנה הצצה נדירה לבנה התינוק, ששמו החדש לא נחשף עדיין לאחר שהיא והחבר טרוויס סקוט הודיעו שהם משנים את שמו הקודם, וולף וובסטר. בסוף הקליפ באינסטגרם, נראו ידיה של איל האיפור מורחות קרם כלשהו על רגליו של התינוק שלה.

קיילי ג'נר משתפת הצצה מהארון של סטורמי וובסטר: תמונות
באדיבות קיילי ג'נר/אינסטגרם

הבת של קיילי הייתה דבורה עסוקה לאחרונה. רק שבוע לפני הסיור המהיר בארון, הילדה עשתה את הופעת הבכורה שלה ב-TikTok לצד אמא שלה כשהם ישבו במכונית יחד בזמן שהתנגן רצועת אודיו, שקיילי עשתה ליפסינכרון.

"מה יותר טוב מנערת כיסוי אחת? שתי בנות כיסוי!" המייסדת של קיילי קוסמטיקס נראתה פונה, ואז מזיזה את המצלמה כדי לחשוף את הילד שלה מרים שתי אצבעות.

שעות בלבד לפני שיתוף הסרטון האייקוני של TikTok, קיילי כללה את בתה בקליפ נפרד, שוכבת יחד במיטה. כשהאישיות של Hulu השמיעה אודיו של עצמה אומרת, "סטורמי, את נראית כמו אמא, מותק", הפעוטה זיהתה את קולה של אמה והתחילה לצחוק.

למרות שהיא טבעית עם מדיה חברתית עכשיו, סטורמי היא גם מומחית למדי לגלאם, הכל הודות לאמא המפורסמת שלה. ב-8 ביוני, קיילי הציגה את Stormi בסרטון TikTok של שניהם הולכים לקניות בחנות היופי Ulta כדי לאסוף כמה מוצרי Kylie Cosmetics.

לאחר שנכנסה לסיפור יד ביד, סטורמי התנהגה כמו מקצוענית אמיתית כשבחרה כמה פלטות וכתמי שפתיים, אפילו הראתה את הציפורניים הצבועות הסגולות המסוגננות שלה.

"בסדר, זה יום מאוד מיוחד היום, כי אני לוקחת את הבת שלי לראות את האיפור שלי באולטה", אמרה בקליפ, לפני ששאלה את בתה, "התרגשת?" וסטורמי הגיב במתיקות, "כן".

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום גם שיתף את הרגע היקר דרך אינסטגרם בנוסף לפוסט שני, שכתבה לו, "לקחתי את ילדת האווז המהממת המלאך שלי לראות את @kylieskin ו[email protected] ב[email protected]"קישור מקור