קיילי ג'נר נראית עם עגלות מרובות של מזוודות: תמונות

יש לה מטען! קיילי ג'נר ככל הנראה נמסרו מספר עגלות מזוודות למלון שלה בלונדון.

ה קרדשיאנס כוכבת, בת 24, נראתה לראשונה יוצאת מהבניין לבושה בחולצה ורודה עם שרוולים ארוכים וחצאית שחורה כשהיא מחזיקה ידיים עם בתה, סטורמי וובסטר, ביום שישי, 5 באוגוסט, בתמונות שהגיעו על ידי בקשר. קיילי חולקת את סטורמי עם החבר טרוויס סקוט.

לאחר שהשניים עזבו את המלון שלהם, נראו כמה עגלות פעמונים מתגלגלות למקום, שתיים מהן כללו מזוודות שונות בצבע ורוד, לבן ושחור. עגלת מזוודות שלישית נראתה מחזיקה ערימה גדולה של תיקים עם מה שנראה כצעצוע לתינוק יושב על הר החפצים.

נראה שמייסדת קיילי קוסמטיקס לא מפחדת להשוויץ באורח החיים היוקרתי שלה. רק יום אחד לפני כן, היא וסטורמי ביקרו בחנות הכלבו האיקונית הרודס כדי להציץ בתצוגת הקוסמטיקה שלה. העובדים אפילו יצרו חדר פרטי לילד כדי ליהנות מחוויית הקנייה שלה, שקיילי פרצה עליה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם.

MEGA

"תראה מה הרודס עשה לסטורמי ללכת לקניות", אמרה האישיות של Hulu בסרטון אחד. "זה לא הכי מטורף?"

היא אפילו הקניטה את הפעוט שלה, ואמרה, "את ילדה מפונקת ומפונקת." בינתיים, סטורמי נשמעה מוסיפה, "אמא, אני רוצה לנסות אותן", לאחר שנתקלה בזוג נעליים.

קיילי ג'נר נראית עם עגלות מרובות של מזוודות: תמונות
MEGA

במהלך השבועות האחרונים, קיילי התמודדה עם כמה תגובה להרגלי אורח החיים היוקרתיים שלה, כולל איך השימוש במטוס הפרטי שלה מזהם את האוויר. ביולי היא נקראה על נסיעה של 17 דקות במטוס מקמרילו, קליפורניה, לוואן נויס, קליפורניה, שהייתה אורכת כ-40 דקות לו הייתה לוקחת מכונית במקום.

"אתה רוצה לקחת את שלך או את שלי?" ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום כיתוב בשחור-לבן אינסטגרם תמונה ב-15 ביולי שלה ושל טרוויס, בן 31, עומדים בין שני המטוסים הפרטיים שלהם.

לאחר שראו את התמונה, מספר משתמשי אינסטגרם פנו למדור התגובות כדי להטיח אותה.

"מה דעתך על אף אחד ובמקום זאת, סע 45 דקות", כתב אדם אחד. "אז… מה עם ההתחממות הגלובלית?" אחר צלצל, בעוד שרביעי ציין, "העובדה שאתה לא מבין כמה זה חירש טון… לא יכול להיות שאני!"

לאחר שנראה היה שהוויכוח גווע, קיילי התמודדה עם סבב אש נוסף אחרי מפתחת הקוסמטיקה קווין ג'יימס בנט טענה בפומבי שכוכבת הריאליטי לא עקבה אחר פרוטוקולי המעבדה לאחר ששיתפה מִדָה של עמידתה במעבדת Kylie Cosmetics במילאנו, איטליה, ביום רביעי, 3 באוגוסט. בצילומים, קיילי לבשה את שערה ולא לבשה רשת לשיער, מסיכה או כפפות.

"אני מפתח קוסמטיקה ועובד עם יצרני קוסמטיקה (והמעבדות שלהם) כחלק מהעבודה שלי", כתב קווין דרך אינסטגרם באותו יום. "יש לי שיער קצר מאוד, ומעולם לא הרשו לי להיכנס למעבדה או לרצפת הייצור בלי רשת לשיער, כיסויי נעליים, מסכה… וכפפות חד פעמיות. הייתי רוצה לדעת איזה יצרן בור (באיטליה) נתן לה לערוך את הצילום הזה במעבדה שלהם וברצפת הייצור – מבלי להקפיד על פרוטוקולי תברואה נאותים.

עם זאת, קיילי לקחה רגע כדי להגן על עצמה בכך שהגיבה למחרת, "לעולם לא אעקוף פרוטוקולים סניטריים וגם לא כל סלב או בעל מותג יופי אחר. התמונה הזו לא צולמה במתקן ייצור… זה לגמרי לא מקובל, אני מסכים. זהו חלל אישי קטן שיוצר דוגמאות מהנות משלי ומצלם תמונות לתוכן שלא מתקרב לייצור ההמוני."קישור מקור