קיילי ג'נר, קים, קלואי קרדשיאן ריאל, שיער טבעי: תמונות

קיילי ג'נר, קים, קלואי קרדשיאן ריאל, שיער טבעי: תמונות

מאדום לוהט לצהוב היילייטר, משפחת קרדשיאן-ג'נר התנדנדה כל צבע שיער על פני כדור הארץ בדרך כלל עם פאות או תוספות. זה עלול לגרום לך לתהות: מה כן קיילי, קים, קלואה ושאר השיער האמיתי של הגזע המפורסם באמת נראה?

בְּמַהֲלָך אָפנָהשל "73 שאלות עם קיילי ג'נרבספטמבר 2021, קיילי חשפה את השמועות ה"משוגעות" ביותר ששמעה על משפחתה. "שכולנו בעצם קירחים," היא אמרה למצלמה. מה אמרת?!

למרות שזה לא המקרה, קיילי נקודות זכות את עצמה עם הצגת פאות לאחיותיה, מה שנתן להן הרבה יותר אפשרויות בכל הנוגע למראה שלהן. באופן מפתיע, רוב האחיות שומרות על שיערן הטבעי באורך הכתפיים, או קצר יותר, במאמץ לשמור על בריאותו. ה מתעדכן עם הקרדשיאנים בוגרים גם פונים לכמה ממעצבי השיער המוכשרים ביותר בארץ לעזרה בשמירה על המנעולים שלהם.

סגנון חיים דיבר עם הסטייליסטית המפורסמת ג'ן אטקיןשעובד עם הקרדשיאן-ג'נרס, כריסי טייגן, היילי ביבר (לבית בולדווין) ועוד על "הטעויות הכי גדולות" שאנשים יכולים לעשות כשזה מגיע לטיפוח השיער.

"רוב האנשים קונים את השמפו והמרכך שלהם מאותו קו מוצרים (נפח, תיקון, ניקוי וכו') ולא מבינים שבדרך כלל צריך מגוון שמפו ומרכך שונה לכל אחד מהם", הסבירה ג'ן. "תיקון הטעות הנפוצה הזו יכול להיות המפתח להשגת מטרות השיער שלך."

בנוסף, האחיות A-list שומרות על זה טבעי כשהן לא על השטיח האדום או בסט צילומים. קורטני הראתה את שיערה האמיתי במהלך א סרטון עם Khloé עבור Poosh במאי 2020 וחשפה שהיא השאירה את שיערה לבד לגמרי בזמן שהייתה בהסגר בתוך מגיפת הקורונה.

"זה שיער רק מלהתקלח ולהניח לו להתייבש ולישון עליו, ולכן אפילו לא צחצחתי את השיער שלי היום!" אמר אז קורטני. "אני עושה את זה רק מאז תקופת ההסגר, אני פשוט שוטפת את השיער שלי במים לאחר מכן [I’m done working out], במיוחד מאז שלא ראיתי אף אחד. אז אני שוטפת את השיער שלי במים, ואז יש לו את השמנים הטבעיים של השיער שלי ואז אני יכולה להחליק אותו עם קרנצ'י משי. זו פשוט הייתה הג'אם שלי."

באוגוסט 2022, לעומת זאת, האחות הבכורה של השבט לא יכלה להחליט אם היא רוצה לחתוך או לא לחתוך את הלוקים המדהימים שלה ולחזור לגזרת הבוב שלה ב-2021. "האם אני גוזר את השיער שלי שוב או שאני מגדל אותו? (ביום שגזרתי את זה)", היא כתבה את האינסטגרם שלה הודעה.

נראה היה שהמעריצים מפוצלים בהחלטותיהם בהערות שבהן כתב מעריץ אחד, "תגדל את זה ארוך. שוב סטייל יסמין, תחזיר את זה", בעוד תגובה אחרת נכתבה, "חתוך, זה מאוד סקסי עליך."

הטקס של קלואה קצת שונה. "הדבר שלי הוא בדרך כלל שתחילת השבוע היא כשאני שוטפת ומייבשת את השיער שלי – אבל היום לא עשיתי כלום, אז כנראה אעשה את זה מחר!" המייסד האמריקאי הטוב, שיש לו שיער מתולתל באופן טבעי, הגיב.

המשיכו לגלול כדי לראות את השיער האמיתי של האחיות קרדשיאן-ג'נר!קישור מקור