קיילי, קים, קריס ועוד

קיילי, קים, קריס ועוד

אין ספק קים קרדשיאן, קורטני קרדשיאן ולשאר חבורת קרדשיאן-ג'נר יש שווי נטו ענק. בזמן קיילי ג'נר כבר מזמן נחשב לבן המשפחה שמביא הכי הרבה בצק, אולי זה כבר לא המצב!

קיילי היא הצעירה מבין האחים המפורסמים שלה ופעם הוכרזה כמיליארדר הצעיר ביותר בעצמה. היא קיבלה את התואר על ידי פורבס בשנת 2019 הודות למגה ההצלחה שהביאה לה קיילי קוסמטיקס מאז השיקה את המותג בשנת 2015. עם זאת, האאוטלט ביטל את התואר במאי 2020 לאחר שהאשימה אותה ב"ניפוח הגודל וההצלחה של העסק שלה במשך שנים" והעריכה מחדש את הונה בקצת פחות מ-900 מיליון דולר.

כוכבת הריאליטי הטיחה את הטענות בטוויטר באותו יום. "למה אני בכלל מתעורר. חשבתי שזה אתר מכובד", כתבה קיילי. "כל מה שאני רואה זה מספר הצהרות לא מדויקות והנחות לא מוכחות LOL. מעולם לא ביקשתי שום תואר או ניסיתי לשקר שם אי פעם. פרק זמן."

עם עוקבים של יותר מ-200 מיליון באינסטגרם, בשילוב עם העובדה שהיא קובעת טרנדים, זה לא לגמרי מזעזע שבני ה-20 ומשהו הורגים את זה כך או כך. "לא ציפיתי לכלום. לא חזיתי את העתיד", אמרה פורבס מהצלחותיה ב-2019. "אבל [the recognition] מרגיש ממש טוב. זו טפיחה נעימה על השכם".

למרות שברור שקיילי מורידה את התחת שלה, בואו נהיה אמיתיים – קים הלכה כדי שאחיותיה יוכלו לרוץ, ונראה שהשווי הנקי שלה משקף את ההמולה הזו. עד 2017, ה KKW Beauty המייסדת הייתה העשירה במשפחתה המפורסמת עם שווי נקי של 175 מיליון דולר, שמאז גדל ל-$ עצום.1.8 מיליארד ותבע מחדש את התואר, לפי פורבס.

הזינוק הגדול הגיע לאחר שקים מכרה 20 אחוזים מאימפריית KKW Beauty שלה לקוטי (אותה חברה קיילי מכרה את רוב המניות של החברה שלה, מה שהקנה לה את התואר המיליארדר המקורי ב-2019.) בעוד קים עשתה את הקפיצה למעמד מיליארדר באפריל 2021, בעלה לשעבר קניה ווסט שהגיע לציון הדרך המיליארדר שלו, לא יכול היה שלא לחגוג כשחנויות אחרות דיווחו עליה בעבר על שווי של יותר ממיליארד דולר. בפברואר 2021, קים הגישה בקשה לגירושין מהבעל דאז קניה. בני הזוג לשעבר חולקים ארבעה ילדים נורת', 8, סיינט, 6, שיקגו, 4 ותזמור, 2.

"אני כל כך גאה באשתי היפה קים קרדשיאן ווסט על שהפכה רשמית למיליארדר", כתב בטוויטר לפני בעיות הזוגיות שלהם. "עברת את הסערות המטורפות ביותר ועכשיו אלוהים מאיר עליך ועל המשפחה שלנו. אז מבורך שזה טבע דומם, אז הכנתי לך את הטבע הדומם הזה", הוא כתב ליד תצלום של ירקות ופרחים. "אנחנו אוהבים אותך כל כך."

קים, שהפכה קלטת סקס לאימפריה סופר מצליחה (בעזרת Momager קריס ג'נרכמובן), חשפה בפניה את הטריקים שלה מגוון בשנת 2015. "צריך להיות מאורגן. זה אולי באמת פשוט, אבל אם אתה לא מאורגן לגמרי, זה הופך לבעיה ענקית", אמרה אז. "המציאות היא שאנשים לא רוצים לקום ולעבוד. זה נשמע מטורף, אבל אני רואה את זה כל הזמן".

היא הוסיפה, "אם אתה מוצא משהו שאתה באמת נלהב ממנו, מצא דרך להפוך את זה לעבודה שלך. ואז, אתה תהיה מאושר. אם אתה לא עושה מה שאתה רוצה לעשות, אתה תהיה מתוסכל."

מאוחר יותר היא דיברה על מוסר העבודה שלה מגוון במרץ 2022, ואמר, "נראה שאף אחד לא רוצה לעבוד בימים אלה. אתה צריך להקיף את עצמך באנשים שרוצים לעבוד. תהיה לך סביבת עבודה טובה שבה כולם אוהבים את מה שהם עושים, כי יש לך חיים אחד. בלי סביבות עבודה רעילות ותופיע ותעשה את העבודה".

קים התמודדה עם תגובה נגדית על ההערות ובהמשך התנצלה בוקר טוב אמריקה, אומר שההצהרה הוצאה מהקשרה.

"ובכן, האמירה הזו שאמרתי הייתה ללא שאלות ושיחה סביבה", אמרה בספיישל שפורסם ב-28 במרץ. "זה הפך לסאונד ביס ממש בלי שום הקשר. והסאונד ביס הזה ירד מהרעיון ומהשאלה ממש לפני כן, שהייתה, 'אחרי 20 שנה שאתה בעסק, אתה מפורסם בזכות היותך מפורסם'. כל הטון והגישה שלי השתנו עם השאלה הקודמת שנכנסה לשאלה הזו לגבי איזו עצה תיתן לנשים".

קים הסבירה שהיא לא מתכוונת לגרום לנשים להרגיש רע עם ההערות שלה, אלא שהיא מתגוננת מפני הנחות שהיא לא עבדה קשה כדי לבנות את המותג שלה.

"זו לא הייתה אמירה גורפת כלפי נשים או להרגיש שאני לא מכבדת את העבודה או חושבת שהן לא עובדות קשה", המשיכה. "אני יודע שכן. זה הוצא מהקשרו, אבל אני ממש מצטער אם זה התקבל כך”.

לחוד שערוריות ותגובת נגד, זה בטוח לומר שהשבט צוחק כל הדרך אל הבנק. גלול מטה כדי לראות את השווי הנקי האישי של כל אחד מבני המשפחה, מלוקט באמצעות שווי נקי של סלבריטי ו/או פורבס.

קישור מקור