קייל ריצ'רדס טוענת כי היא משתמשת בסם אוזמפיק לירידה במשקל

מוחא כפיים בחזרה. עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב קייל ריצ'רדס סגר את השמועות שהיא משתמשת בתרופה להרזיה Ozempic.

"מעולם לא ניסיתי את Ozempic וזה לא מניתוח פלסטי", הגיב קייל, 54, בתגובה ל עמוד שישי פוסט באינסטגרם על תמונה שצילמה כשהיא מציגה את שרירי הבטן המרשימים שלה.

בזמן שהיא הודתה שעברה הקטנת חזה בחודש מאי, האישיות של בראבו הכחישה שהיא השתמשה בכל דרך מלאכותית אחרת כדי להשיג את הגזרה החיצונית שלה.

"אני כנה לגבי מה שאני עושה," היא המשיכה. "אבל אם נותנים ניתוח פלסטי, הקרדיט גורם לך להרגיש טוב יותר, אז תסתובבי, אחותי."

קייל המשיך להכחיש את הטענות בכך שהגיב למעריץ אחר במדור התגובות, וכתב, "אני לא לוקח את Ozempic. אף פעם לא היה."

על פי אתר אוזמפיק, התרופה מיועדת ל"מבוגרים עם סוכרת מסוג 2, שיחד עם דיאטה ופעילות גופנית, עשויות לשפר את רמת הסוכר בדם." עם זאת, אנשים רבים ללא סוכרת השתמשו בתרופה כדי לסייע בירידה במשקל.

קייל התעקשה שהיא השיגה את גופה בעצמה לאחר שעוררה סערה באינטרנט על ידי פרסום תמונה שלה ב- ביקיני שחור קטנטן דרך הסטוריז שלה באינסטגרם מוקדם יותר בינואר.

כמה סלבריטאים – כולל קלואי קרדשיאן – הואשמו בשימוש בסם כדי לשמור על הגזרה הדקה שלהם. "בואו לא נכפיש את שנות האימון שלי," ה קרדשיאנס כוכבת, בת 38, סיפרה למעריץ לאחר שתהו אם היא השיגה את המסגרת שלה בעזרת הסם. "אני קם חמישה ימים בשבוע ב-6 בבוקר כדי להתאמן."

זו לא הייתה הפעם היחידה שקייל הגיבה לשאלות על המראה שלה. היא דיברה בעבר על הליך הקטנת החזה שלה בזמן שהופיעה בפרק ביוני של צפו במה שקורה בשידור חי.

מנחה אנדי כהן בטעות נתן לחדשות לחמוק בכך ששאל את כוכבת הריאליטי איך הקטנת החזה "מסתדרת".

באדיבות קייל ריצ'רדס/אינסטגרם

"הו, תודה שידעת את כולם, אנדי, תודה," היא השיבה, וציינה שעדיין לא הכריזה על החדשות בפומבי.

היא המשיכה והודתה שהיא ירדה מתחת לסכין שלושה שבועות קודם לכן. "עברתי ניתוח להקטנת חזה", שיתף קייל. "מעולם לא היו לי שתלים. היו לי Double Ds, ללא שתלים, עדיין אין לי שתל אבל הלכתי ואמרתי, 'אני רוצה ציצים קטנים יותר ולא רוצה ללבוש חזייה יותר בחיים שלי והנה אני כאן'".

אחרי שהיא אמרה בצחוק לאנדי, 54, שהיא "לא יכולה לחכות לחלוק איתך דברים נוספים", הוסיפה קייל שהיא "מעולם לא שיקרה" לגבי ביצוע העבודה והתעקשה שהיא "לעולם לא תעשה".קישור מקור