קייסי אנתוני, זניידה גונזלס הסבירו

שופך אור חדש על סיפורה בסרטי הדוקוס של פיקויק קייסי אנתוני: איפה שוכנת האמת, קייסי אנתוני לבסוף התייחסה לנושא המטפלת לכאורה של בתה קיילי אנתוני ומדוע היא שיקרה על כך שהילד בן השנתיים היה עם מטפלת בזמן היעלמותה. המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנתוני חשף והיכן נמצאת היום זניידה פרננדס-גונסלס.

האם קייסי אנתוני שכרה מטפלת לבתה קיילי?

בשנת 2008, אנתוני טען במהלך שיחת 911 למשטרת אורלנדו שבתה הנעדרת קיילי הייתה עם המטפלת שלה זנאידה פרננדס-גונסלס בזמן היעלמותה. לאחר שלוש שנים של שקרים, עורכי דינו של אנתוני אישרו לבית המשפט בפתיחת משפט הרצח שלה במאי 2011 כי הבייביסיטר מפוברקת וטענו שבתה טבעה בטעות בבריכת השחייה של המשפחה.

מדוע קייסי אנתוני שיקר לגבי זניידה פרננדז-גונסלס?

בפרק הראשון של Peacock's קייסי אנתוני: איפה שוכנת האמת, אנתוני הודתה שהיא מעולם לא שכרה מטפלת לקיילי, למרות שטענה שנים קודם לכן שהילד היה בטיפול של בייביסיטר בזמן היעלמותה.

היא אמרה למצלמות שהיא שיקרה לאנשים בחייה על גונזלס, כך שמידע שעלול להדאיג בנוגע לטיפול של קיילי לא יחזור לאמה, סינדי אנתוני.

בפרק שני של התיעוד, אנתוני טענה שאביה, ג'ורג' אנתוני, תקף אותה ואת קיילי, ואף האשים את ג'ורג' בהריגת בתה. אנתוני טענה שאביה ביים את טביעתה של קיילי כדי לחפות על כך שייתכן שהוא התעלל בה. ג'ורג' הכחיש את הטענות ומעולם לא הואשם בגין פשעים כלשהם.

מי זה זנאידה פרננדס-גונסלס?

בשנת 2011, עורכת הדין האמיתית של זנאידה פרננדס-גונסלס, ג'ון מורגןסיפר חדשות ABC שאנתוני הגה את שמה של המטפלת המזוייפת לאחר שגם היא וגם פרננדז-גונסלס ביקרו באותו מתחם דירות בפלורידה באותו יום. לאחר שהסתכלה על דירה, פרננדס-גונסלס מילאה כרטיס מידע שכלל את שמות שתיים מבנותיה ואת סוגי המכוניות בהן נסעו. המידע בכרטיס תואם את מה שאנתוני אמר מאוחר יותר למשטרה כשהאשים את המטפלת באחריות להיעלמותה של קיילי.

מי זה 'זני המטפלת'?

זנאידה פרננדס-גונסלס היה ידוע גם בכינוי "זני המטפלת".

במהלך המשפט, אנתוני נשאל אם הכינוי "זאני" הוא מילת קוד עבור קסנקס, שכן התיאוריות על מותה של קיילי הוא תוצאה של מנת יתר של קסנקס חלחלה לחדשות. היא הכחישה את התיאוריה.

"מעולם לא לקחתי קסנקס, מעולם לא ראיתי את קסנקס ולא נתתי קסנקס או כל דבר אחר לילד שלי", אמר אנתוני אז.

למרות זאת, בית קלינטשגר עם האקסית של אנתוני טוני לזארו, הצהיר בפרק השלישי של הדוקוסיות כי הוא מאמין שקיבלה את חומר ההרגעה לקיילי. למרות טענתו של אנתוני שהיא מעולם לא נתנה את הסם לבתה, האוס נזכרה בשימוש בביטוי "קסאני האומנת" בשיחה, והודתה שזה "כיבה לו נורה" בראשו.

הסבר על התביעה של קייסי אנתוני וזניידה פרננדס-גונסאלס

בשנת 2011 תבעה זנאידה פרננדס-גונסלס את אנתוני בגין לשון הרע, למרות שאין לה קשר אישי עם הנאשם. היא טענה שאיבדה את עבודתה ואת ביתה בגלל האשמותיו של אנתוני, בעוד שהיא קיבלה גם איומי מוות.

היא טענה בתביעה כי הדמיון של שמה ל"זאני האומנת" הביא לכך שאנשים האמינו שהיא אחראית להיעלמותה של קיילי.

טַוָס

בספטמבר 2015, שופט בפלורידה פסק לטובתו של אנתוני בתביעת לשון הרע שהעלה גונזלס. השופט ק' רודני מאי הגיע למסקנה שההצהרות של אנתוני לא פגעו בפרננדס-גונסלס.

לאחר משפט פלילי בן שישה שבועות, אנתוני היה נמצא לא אשם ברצח ואישומי הריגה ביולי 2011. היא נמצאה אשמה בכל ארבעת האישומים במסירת מידע כוזב לקצין אכיפת החוק, קבלת עונש מאסר קצר וקנס של 4,000 דולר.

קייסי אנתוני: איפה שוכנת האמת בכורה ביום שלישי, 29 בנובמבר, ב-Peacock.

קישור מקור