קייסי אנתוני "תוציא" את הסרט התיעודי "Tell-All" אם הוא לא ב"תנאים שלה"

ארבע עשרה שנים לאחר מותה של בתה, קיילי אנתוני, קייסי אנתוני לפי הדיווחים הוא מוכן לספר הכל בסרט דוקומנטרי. עם זאת, אם קייסי "תעבור עם הסרט התיעודי", אומר מקור בלעדית בקשר"זה יהיה רק ​​בתנאים שלה."

"ואם הדברים לא יתנהלו כמו שהיא רוצה, אני בטוח שהיא לא תהסס לפרוש", מוסיף המקורב.

המקור שוקל את המעורבות האפשרית של קייסי בפרויקט הקרוב רק שבוע לאחר שצצו דיווחים הטוענים שהיא מתכננת להשתתף בסרט תיעודי בטלוויזיה על חייה, לפי אֲנָשִׁים.

"קודם כל היא עמדה לכתוב ספר, עכשיו מדברים על סרט דוקומנטרי. היא מקבלת הצעות כל הזמן אבל דוחה את כולן", מסביר המקור. "היא אומרת לאנשים שהיא רק רוצה להמשיך בחייה ולא רוצה תשומת לב תקשורתית. אבל אנשים רבים חושבים שעמוק בפנים היא רוצה לקבוע את השיא".

קייסי, בת 36, נעצרה באוקטובר 2008 בהקשר להיעלמותה של בתה בת השנתיים, קיילי, לאחר שהפעוט דווח כנעדר על ידי אמה של קייסי, סינדי אנתוניב-15 ביולי באותה שנה.

לאחר חיפוש כלל ארצי, שרידיה של קיילי נמצאו באזור מיוער ליד בית המשפחה של אורלנדו, פלורידה, באותו דצמבר.

קייסי היה הואשם באישום אחד של רצח מדרגה ראשונה, סעיף אחד של התעללות חמורה בילדים, סעיף אחד של הריגה בנסיבות מחמירות של ילד, וארבעה אישומים של מסירת מידע כוזב למשטרה. לאחר משפט פלילי בן שישה שבועות, זוכה יליד פלורידה מאשמת הרצח והריגה ב-5 ביולי 2011. היא נמצאה אשמה בכל ארבעת האישומים במסירת מידע כוזב לקצין אכיפת החוק.

משפטה עורר טירוף תקשורתי והזיכוי נתקל בזעם ציבורי. עד היום, קייסי עדיין מתמודד עם תגובת הנגד.

"היא עוברת טרול אכזרי באינטרנט, מזוהה על ידי אנשים", אומר המקורב. "הבעיה היא, מה היא תגיד? יש כל כך הרבה מה להתיר והיא היחידה שבאמת יכולה לעשות את זה”.

במרץ 2020, אמר בעבר מקור אחר בקשר כי ילידת פלורידה הייתה שלושה פרקים בספר על חייה.

"קייסי כותבת תיאור מפורט ומוחלט על חייה והטרגדיה של אובדן קיילי וכל מה שאחריו", אמר המקור אז. "היא יודעת שהספר יהיה שנוי במחלוקת ושלא משנה מה היא תעשה היא תתמודד עם ביקורת, אבל היא גם מרגישה שיש לה סיפור שמעולם לא סופר".

אמנם לא ברור באיזה מדיום קייסי תבחר לספר את הסיפור שלה, אבל כך או כך נראה שהיא תרצה לשלוט בסיפור הסיפור. "קייסי היא כמו הנסיך הארי", מוסיף המקור, "היא אוהבת פרסום אבל רק כשהיא בתנאים שלה ובאור חיובי".

אנתוני לא הגיב מיד של In Touch בקשה להערה.

קישור מקור