קילי האזל האקסית של ג'ייסון סודייקיס 'אוהבת' את תמונת הארי סטיילס

כל האקסים שלו… ג'ייסון סודייקיס חברתו לשעבר קילי האזל "אהב" הארי סטיילס' לאחרונה אינסטגרם תמונה ביום רביעי, 13 ביולי, 2022.

בעוד שלייק באינסטגרם הוא מחווה נפוצה בימינו, הפעולה בולטת מעט, בהתחשב בארוסתו לשעבר של ג'ייסון, אוליביה ווילד, יוצאת עם זמרת "כמו שזה היה". הדוגמנית, שהייתה הבחורה הראשונה שג'ייסון יצא איתו מאז הפרידה שלו עם אוליביה, הקליקה פעמיים על תמונה של בוגר וואן דיירקשן שהתהדר בגופו החשוף תוך שהוא מכסה חצי מדמותו במגבת פסים ומסיכת פנים.

"אהבה בסיור. מינכן. יולי, 2022", ה קראו את הכיתוב על התמונה שקיבלה יותר מ-3 מיליון לייקים.

הארי התחיל לצאת עם טד לאסו האקס של הכוכב זמן קצר לאחר שהשניים נפרדו בנובמבר 2020. כמעט חודשיים לאחר מכן, האמנית "מטילדה" ו חכם ספרים הבמאי נראו מראה מחשב כף יד בחתונה בקליפורניה שבה השניים החזיקו ידיים לאורך חג האהבה.

צ'ארלס סייקס / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

ה-PDA לא עצר שם, במיוחד לאחר חופשה איטלקית ביולי 2021, שבה הזוג היה זה על גבי זה בזמן שספוג את השמש על יאכטה. לא רק שאוליביה ללא ספק התאהבה בהארי, אלא ששני ילדיה, אוטיס בת ה-8 ודייזי בת ה-5 – שאיתה היא חולקת עם ג'ייסון – "משוגעים" גם עליו, אמר מקור. סגנון חיים בנובמבר 2021.

"הוא ילד גדול בנשמה ומבלה שעות במשחק ומבדר את הילדים של אוליביה", אמר מקורב, "הוא נהנה לקחת אותם לפארק, לשחק מחבואים וליצור ארמונות חול על החוף".

למרות שמוזיקאי "סוכר אבטיח" כבש את לבבותיהם של אוליביה וילדיה, ה החיים בעצמם הכוכבת חושבת שלג'ייסון "יש בעיה" עם מערכת היחסים שלה עם הארי, מקורד בקשר במאי 2022.

"אוליביה די משוכנעת שלג'ייסון יש בעיה איתה לצאת עם הארי והיא מסובכת בכוונה בגלל זה, שהוא עדיין נוטר טינה כי היא המשיכה עם הארי כל כך מהר אחרי שהם נפרדו והיא מאושרת", הוסיף מקורב.

האקסים אינם בתנאים הטובים ביותר לאחר ה בוסים נוראיים השחקן שירת את משמר שחקנית עם מסמכי גירושין בזמן שהייתה על הבמה בסינמקון באפריל 2022, ומעריצים הפיצו את הסרטון ברשתות החברתיות.

"איך שאוליביה רואה את זה, גם אם היא הייתה מוגשת מחוץ לבמה, זה עדיין היה מביך כי היא הייתה מוקפת במעריצים ובכל האנשים שלה", המשיך המקור.קישור מקור