קים וקלואי קרדשיאן התאומות במהלך 'טיול בי-יום של קלואי': תמונות

אחות, אחות! קים ו קלואי קרדשיאן חלקו את רגע התאומים האולטימטיבי כשהם לובשים ביקיני שחורים תואמים ומתיזים בים.

"טיול יום הולדתו של קלואה", ציין מייסד סקימס, בן 41, את הכתובת אינסטגרם פוסט קרוסלה ביום ראשון, 10 ביולי, שהציג צילומים של קרדשיאנס כוכבים עומדים זה ליד זה בים הכחול והצלול.

כמה מעריצים פנו למדור התגובות כדי לכתוב, "תאומים", מתחת לפוסט שלה, בהתייחס למראה המתאם שלהם.

רק יום אחד לפני כן חשפה המייסדת Good American, 38, שהיא הביאה את בתה, טרו תומפסון, ואחיינית דרים קרדשיאן לחופשה, באמצעות אחותה קיילי ג'נרהמטוס הפרטי של קיילי אייר, לסילון ליעדם.

באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

"Wheels up on Kylie Air", היא כתבה פוסט בגלריה באינסטגרם בשבת, 9 ביולי, שכלל סדרה של סרטונים מחגיגות הטיסה שלהם. "קאמפ קוקו יוצא לדרך."

בקטע אחד, נראתה בתה בת ה-4 של קלואה עולה על המטוס ונהנית מעוגת יום ההולדת של אמא שלה. עוד רגע, כל ילדי קרדשיאן תקפו בשובבות את היפהפייה הבלונדינית. עם זאת, נראה כי קלואה נהנתה מרגע שקט לבדה כשלגמה משקה מכוס שמפניה בסרטון נפרד.

קים וקלואי קרדשיאן התאומות במהלך 'טיול בי-יום של קלואי': תמונות
באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

בהגיעם ליעדם, האמא, שחולקת את True עם האקס טריסטן תומפסוןפרסמה תמונות נוספות דרך האינסטגרם שלה שלה ושל הצעירים שוחים יחד.

קים וקלואי קרדשיאן התאומות במהלך 'טיול בי-יום של קלואי': תמונות
באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

"אל תפריע… אנחנו נהנים", כתב קלואה בפוסט קרוסלה נפרד, ובו הילדים נהנים ממשקאות טרופיים משלהם במים, שוהים ליד קו החוף, כמובן. האישיות של Hulu גם התהדרה בבגד הים השחור והמסוגנן שלה שאנל שלבשה ליום בים.

מאז שדרים, בת 5, ליוותה את בן דודה לחגיגה, אביה, רוב קרדשיאן, הופיע נדיר באחד מקטעי האינסטגרם של אחותו, כשתייג את הטיול. הוא אפילו שיתף מספר תמונות מההרפתקאות הטרופיות שלהם, כולל תמונה אחת של חלום נהנה משיט בסירה.

למחרת, קים שיתפה תמונות משלה מהאקסטרווגנזה שלהם דרך הסטוריז שלה באינסטגרם, כולל צילומי חוף וגלים.

קלואי חגגה במקור את יום הולדתה ה-38 ב-28 ביוני במהלך מסיבה צנועה יותר עם כמה משבט קרדשיאן-ג'נר.

המשפחה המפורסמת אף פעם לא מצליחה ללכת על כל החגיגה. כמעט שבועיים לפני שהם ביקרו ב-"Kamp KoKo", חשפה קים את הבושה הנושאית היצירתית שעשתה ליום הולדתה ה-9 של בתה נורת' ווסט.

"מחנה צפון", כתבה קים פוסט קרוסלה באינסטגרם ב-28 ביוני, שכלל צילומים של המטוס הפרטי שלה, Kim Air, מעוטר בכריות ובקורי עכביש בנושא מדורה. לאחר שהגיעו, נורת' והאורחים הצעירים נהנו מסוף שבוע של אבובים, גלישה ואפילו שינה תחת אוהלים מוארים בחדרם.קישור מקור